[PC] The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Noir
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2013, o 12:55

Re: [PC] The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka

Postautor: Noir » 18 kwie 2013, o 14:00

Ja też niecierpliwie czekam na konwersję do Edycji Specjalnej. Może jeśli ekipa Scumm nie ma czasu to byłaby możliwość że takie dopasowanie zrobiłaby inna grupa/osoba, oczywiście jeśli twórcy spolszczenia wyraziliby zgodę.
Dajcie znać czy cokolwiek się w temacie ruszyło i czy jest szansa na tą konwersję.
Pozdrawiam

alvaro
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 22:08

Re: [PC] The Secret of Monkey Island 2: Zemsta LeChucka

Postautor: alvaro » 3 paź 2014, o 01:01

Ja nigdy w Was nie zwątpiłem :) A tak na marginesie będą może plany na wydanie spolszczenia dwójki również do odświeżonej wersji?
Ja też niecierpliwie czekam na konwersję do Edycji Specjalnej. Może jeśli ekipa Scumm nie ma czasu to byłaby możliwość że takie dopasowanie zrobiłaby inna grupa/osoba, oczywiście jeśli twórcy spolszczenia wyraziliby zgodę.
Dajcie znać czy cokolwiek się w temacie ruszyło i czy jest szansa na tą konwersję.
Pozdrawiam
Osoby zainteresowane spolszczeniem do "Monkey Island 2: LeChuck's Revenge - Special Edition" - "Monkey Island 2: Zemsta LeChucka - Edycja Rozszerzona" PL odsyłam do wątku "Spolszczenie do MISEC (MI1:SE i MI2:SE)".


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości