[PC] Prototype

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
xdax1
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2011, o 15:25

Re: [PC] Prototype

Postautor: xdax1 » 28 lut 2016, o 14:00

Cześć, wgrałem wszystko jak trzeba ale misje , tutoriale i inne mam po ang.
Wie ktoś na czym polega problem?

Terrag
Posty: 29
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:15

Re: [PC] Prototype

Postautor: Terrag » 1 mar 2016, o 14:50

Echh... Ciężko powiedzieć... Mi np. czcionka się nie zmieniła, choć polskie znaki są. Mam wersję gry z CD-Action, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Jesteś pewien, że usunąłeś wypakowane pliki? Sprawdź to.

xdax1
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2011, o 15:25

Re: [PC] Prototype

Postautor: xdax1 » 5 mar 2016, o 10:51

Dobra, dzięki, zrobiłem dokładnie jeszcze raz wszystko i chyba działa.
Tylko czy teksty które mówi nasza postać podczas gry są przetłumaczone czy u mnie coś jest nie tak? (mam po ang)

TheReaper
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2016, o 12:11

Re: [PC] Prototype

Postautor: TheReaper » 28 mar 2016, o 12:15

Siema mam problem,pobrałem wszystko to co było na 1 stronie tematu,ale nie wiem jak to wypakować za pomocą programu ScarfaceExplorer. Pomoże mi ktoś ?

przenow2
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2016, o 16:34

Re: [PC] Prototype

Postautor: przenow2 » 3 maja 2016, o 18:13

Męczyłem się z tym przeszło 5h bo nie mogłem załapać o co chodzi.. ale udało się i mam po Polsku gierkę :D Fakt jest sporo niedociągnięć i sporo dialogów po Angielsku ale to nie duży problem. Do autora tematu (napiszę w razie "w" jeszcze na pw) poprosiłbym program oraz instrukcję do edycji dialogów, chciałbym sam dla siebie "amatorsko" spolszczyć dialogi. Dla tych co polegli, w prawdzie nie zrobiłem instalatora bo nie ma sensu, ale spakowałem grę do archiwum *.rar i wysyłam na chomika (7.23GB). Kto nie będzie się chciał mordować będzie mógł pobrać grę od nowa. Link wstawię jak tylko się wyśle.

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] Prototype

Postautor: seraf5 » 3 maja 2016, o 18:19

Jak już chcesz ludziom ułatwić robotę to stwórz jakiś skrypt automatyzujący instalację. Nikomu tutaj (a zwłaszcza twórcom spolszczenia) nie spodoba się wrzucenie pełnej gry razem se spolszczeniem na chomika. Obeznani w temacie wiedzą, kto robił tak wcześniej (i chyba nadal robi).

przenow2
Posty: 3
Rejestracja: 3 maja 2016, o 16:34

Re: [PC] Prototype

Postautor: przenow2 » 3 maja 2016, o 18:31

Skryptów pisać nie potrafię. Na chomika wrzucę tak czy inaczej bo wiem że stamtąd nie zniknie nawet za pięć lat.. Co do "obeznanych w temacie" to przypuszczam że chodzi o punkty które dostaje się za to że ktoś pobrał z twojego chomika. Jeśli nie to proszę o sprostowanie, ew. podesłanie serwisu który udostępnia aplikacje do wysyłanie danych na dysk bo na chomika to chce się wysyłać 6h to myślę że wyśle się to "na dwa razy".

Ewentualnie mogę spróbować nagrać film na YT pokazujący jak spolszczyć grę. Spróbować dlatego że nigdy nie nagrywałem filmów na YT, no i komp nie pierwszej, czy nawet nie drugiej młodości ;p

-- 4 maja 2016, o 13:18 --

Wybaczcie double posta, lecz edytować nie mogę. Jak napisałem tak zrobiłem. Link do chomika poniżej, w weekend wrzucę jeszcze na dropbox'a lub google drive (może na oba ?). Spróbuję także nagrać ten nieszczęsny filmik lecz obawiam się że nic z tego nie wyjdzie (słaby pc, tak wiem powtarzam się).
[ciach]Usunięty link do pełnej gry ze spolszczeniem[/ciach]

Nikogo nie namawiam do pobierania tym bardziej że to koszt niemal 11zł za transfer. W weekend wyślę na darmową chmurkę ;)

-- 9 maja 2016, o 22:05 --

Wybaczcie za poślizg. Internet mi zerwało kilka razy i jakoś tak wyszło :/
[ciach]Usunięty link do pełnej gry ze spolszczeniem[/ciach]
Ostatnio zmieniony 10 maja 2016, o 14:14 przez mendosa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięcie linków do pełnej wersji gry ze spolszczeniem.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Prototype

Postautor: Norek » 27 maja 2018, o 17:50

Ostrzegam, że kolejne pytania o pełną wersję gry z zainstalowanym spolszczeniem skończą się banem bez ostrzeżenia.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

graub
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2017, o 18:00

Re: [PC] Prototype

Postautor: graub » 28 maja 2018, o 16:21

Ostrzegam, że kolejne pytania o pełną wersję gry z zainstalowanym spolszczeniem skończą się banem bez ostrzeżenia.
Dlaczego? Chciałbym zagrać po polsku ale link został usunięty

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Prototype

Postautor: Norek » 28 maja 2018, o 19:49

Dlatego, że to piractwo, które tu potępiamy.
To chyba proste, prawda?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości