Błędna szukajka?

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Błędna szukajka?

Postautor: secundus » 9 wrz 2014, o 07:20

Witam,

Już od dłuższego czasu roku może dłużej widze że "szukajka" źle działa tzn jak wpisze np. final fantasy to taki dostaje wynik:
Te słowa były ignorowane, ponieważ występują zbyt często: fantasy final.
Musisz sprecyzować przynajmniej jedno słowo do wyszukania. Każde słowo musi zawierać od 3 do 14 znaków (z wyłączeniem '*').
No mówie sobie dobra wpisałem samo słowo "final"(bez cudzysłowia) i jak zaznaczyłem np. projekty i dałem wyświetl jako wątki lub posty to tak samo mam taki komunikat. Czyli krótko mówiąc ta "szukajka" jest do du...i mam nadzieje że kiedyś ją zmienicie, normalny człowiek się zniechęca jeśli coś chce poszukać, a nikt nie będzie kombinował jak ma szukać przecież. Te narzędzie ma być proste tak jak zresztą we wszystkich wyszukiwarkach które działają.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Błędna szukajka?

Postautor: mendosa » 9 wrz 2014, o 09:22

Szukajka jako taka jest okey, to indeksy były zaśmiecone, dodatkowo - chwilowo zablokowałem funkcję ignorowania popularnych słów. Zatem - wszystko już działa, będę jeszcze kombinował z optymalizacją ignorowania tych rzeczywiście popularnych wyrażeń.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
secundus
Posty: 60
Rejestracja: 7 lut 2011, o 09:02

Re: Błędna szukajka?

Postautor: secundus » 9 wrz 2014, o 15:04

No to zwracam honor szukajki, widze że jest teraz okey. W każdym razie, na pewno od czasu do czasu trzeba robić jakieś aktualizacje aby właśnie uniknąć stresu gdy coś chciałby się znaleźć a nie można :((


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość