abrasante

O nas.
abrasante

abrasante

Postautor: abrasante » 2 cze 2008, o 01:24

Nick: abrasante
Wiek: starszy od Norka napewno :P
Kontakt: gg: 7847848
Kilka słów o sobie: Imię me Tomasz (nie miałem wpływu) mam kobietę od lat jeden (niby najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w życiu ;-) bandyta, ale generalnie jest mi z tym dobrze, chodzący w przepoconych podkoszulkach upapranych musztardą. Zły nietolerancyjny chamski skurczybyk. Do tego leń i malkontent. Lubie rządzić innymi. Nie żonaty nie dzieciaty. :-) Hmmm co poza tym, jeśli chodzi o charakter to nudziarz, kłamca, oszust, kradnę w delikatesach, chleje piwo hektolitrami... czasem jakieś gwałty na zlecenie. Uzależniony od naleśników (:*) i miłości (:*) Nie mam życia towarzyskiego, nikt mnie nie lubi, nie mam przyjaciół. Zły i nieczuły acz uroczy. Nie lubię ludzi, nikomu nie ufam, nawet sobie. Lubie kobiece książki. Polecam się.

W czym mogę się przydać? Język hiszpański opanowany na perfekt - więc tłumaczenia z języka hiszpańskiego na polski. Pozatym sprawy techniczne - jakby Wam się zamarzył kiedyś jakiś portal, wygląd forum, logo, w pełni funkcjonalna domena (nie alias typu xt.pl) - mam do zaoferowania honyaku.vdl.pl || honyaku.nintendo-ds.org || honyaku.xtea.info

Oto ja 'podrasowany' xD

Obrazek

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: abrasante

Postautor: bemberg » 2 cze 2008, o 16:53

http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości