Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od kuchni

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od kuchni

Postautor: bemberg » 23 cze 2014, o 22:58

Ostatniu na fanpejdzu grajpopolsku został wrzucony wpis, gdzie można zapoznać się z angielskim skryptem do gry L.A Noire. Okazało się, że PlayLoc jak i BDIP oszukiwali nas co do wielkości projektu. Ale przy okazji na jaw wyszło coś innego.
Jak sytuacja z projektem L.A Noire wyglądała i pewnie wciąż wygląda od środka, tego dowiemy się z relacji jednego z byłych członków grupy Bartle Doo In Polish - Kosy.
lanoire.png
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od ku

Postautor: Śledziks » 24 cze 2014, o 16:33

Mogę jedynie potwierdzić słowa Kosy, we dwójkę przez prawie rok funkcjonowania BDIP byliśmy, wraz z kilkoma innymi osobami, administratorami tej grupy. To, co napisał Kosa jest w 100% prawdą.

mankin
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2014, o 11:27

Re: Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od ku

Postautor: mankin » 30 cze 2014, o 21:37

A ludzie się burzą, nawet na gry-online.pl
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13071348&N=1
Oczywiście wszystkie negatywne opinie na playloc są kasowane...

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od ku

Postautor: grzybiarz » 12 lip 2014, o 21:25

Zarejestrowałem się na tamtym komunistycznym forum, ale niestety, jakieś 75% moich postów idzie na śmietnik. Poza tym raz już dostałem bana, bo po prostu powątpiewam w istnienie tego spolszczenia.
http://forum.playloc.pl/viewtopic.php?f ... 09&start=7 tutaj widzimy jak jakiś gość chce spolszczyć Tropico, a admin koszai-kōhai (drugi post), pyta czy interesuje go tylko Tropico, czy może chciałby pójść w jakieś inne projekty. No jakie? Może LA Noire?
Pytałem też o screeny, bo skoro niby tłumaczenie już jest zrobione, to co za problem wrzucić screeny, no ale jak widać to duży problem dla tamtego teamu.
Mam już dość pisania o tym spolszczeniu, bo i tak gnoje kasują moje posty. Podobnie zresztą z tłumaczeniem Bully, również czuć wałek. Ale jak spytałem, to podobno tłumaczenie Bully wyjdzie po LA Noire:)
---
W ogóle ich stronka - pełno projektów, co chwile biorą się za jakiś nowy, a mało co z tego kończą. Aha, ostatnio grałem w spolszczone Brothers. To w sumie w grze zostało spolszczonych kilka wyrazów, takich jak: nowa gra, opcje, twórcy... I chyba takie gry mogą tłumaczyć 'spece' z PLAYLOC.

mlvtz
Posty: 13
Rejestracja: 4 lip 2013, o 23:35

Re: Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od ku

Postautor: mlvtz » 3 sie 2014, o 18:57

Myślę, że wszyscy mają dość czekania na to spolszczenie. Czy GPP nie byłoby chętne do zrobienia spolczenia do tej gry? I gracze zadowoleni, i BDIP a.k.a PlayLoc miałoby kłopot z głowy ;)

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Czemu wciąż nie ma spolszczenia do L.A Noire? BDIP od ku

Postautor: bemberg » 4 sie 2014, o 00:27

To spora gra, a BDIP wcześniej czy później go skończy. Chociaż trudno powiedzieć, bo ich szefowi w każdej chwili może coś odbić i będzie może znowu chciał podroczyć się z fanami, bo szczerze mówiąc nie nadążam za tym człowiekiem i jego polityką. Nie tylko L.A Noire jest do tłumaczenia, więc szkoda byłoby marnować czas na tłumaczenia, nad którym prawdopodobnie ktoś już pracuje.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość