[PC] Child Of Light

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: matiko13 » 15 kwie 2023, o 08:18

Przeniosłem plik do grupy CD-Action Retro, teraz powinno być ok.
"Strona jest niedostępna
Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta." + nie mam FB.

goliat
Posty: 124
Rejestracja: 6 cze 2021, o 08:44

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: goliat » 15 kwie 2023, o 08:20

Wysłałem spolszczenie na prywatną wiadomość, zajrzyjcie też na grupę Facebook CD-Action Retro do działu pliki. PS. Link z chomika powinien już przeglądać każdy bez podania hasła.

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: matiko13 » 15 kwie 2023, o 08:23

Wysłałem spolszczenie na prywatną wiadomość, zajrzyjcie też na grupę Facebook CD-Action Retro do działu pliki.
Nie mam FB + Link jakby nie działał.

P.S.
Umiesz czytać?

goliat
Posty: 124
Rejestracja: 6 cze 2021, o 08:44

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: goliat » 15 kwie 2023, o 23:19

Jest już poprawiana wersja spolszczenia, przed chwilą testowałem i napisy w intrze już się prawidłowo wyświetlają.

goliat
Posty: 124
Rejestracja: 6 cze 2021, o 08:44

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: goliat » 25 kwie 2023, o 17:38

Grę już przeszedłem, więc zrobiłem odpowiednie korekty eliminujące drobne błędy, jak w odmianach określające płeć, czy usunięto drobne literówki. Na moim chomiku jest już trzecia wersja spolszczenia z poprawionymi błędami.

A jak ktoś ma problemy z instalacją spolszczenia to najpierw musimy wypakować plik do katalogu z grą moim przypadku było to C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Child of Light, potem uruchamiamy plik childpatcher_to_pl, a na końcu samą grę. Tylko radzę uprzednio wyłączyć program antywirusowy, bo nie wiem czemu uczepił się tego pliku.

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: matiko13 » 25 kwie 2023, o 17:45

Grę już przeszedłem, więc zrobiłem odpowiednie korekty eliminujące drobne błędy, jak w odmianach określające płeć, czy usunięto drobne literówki. Na moim chomiku jest już trzecia wersja spolszczenia z poprawionymi błędami.

A jak ktoś ma problemy z instalacją spolszczenia to najpierw musimy wypakować plik do katalogu z grą moim przypadku było to C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Child of Light, potem uruchamiamy plik childpatcher_to_pl, a na końcu samą grę. Tylko radzę uprzednio wyłączyć program antywirusowy, bo nie wiem czemu uczepił się tego pliku.
A link do twojego chomika?

goliat
Posty: 124
Rejestracja: 6 cze 2021, o 08:44

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: goliat » 25 kwie 2023, o 17:55


matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: matiko13 » 25 kwie 2023, o 18:36

Dzięki. Wielkie.

goliat
Posty: 124
Rejestracja: 6 cze 2021, o 08:44

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: goliat » 26 kwie 2023, o 09:21

Na moim koncie chomik pojawiła się łatka do spolszczenia Child of Light, radzę zainstalować przed instalacją samego spolszczenia.W każdym razie testowałem przed chwilą i avast nic już nie wykrywał.

A co do instrukcji instalacji łatki:

najpierw wypakujcie ją do katalogu z grą, potem uruchamiacie z katalogu patch_to_pl plik apply_patch, potwierdzacie zmiany klawiszem y.

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Child Of Light

Postautor: matiko13 » 27 kwie 2023, o 18:15

Na moim koncie chomik pojawiła się łatka do spolszczenia Child of Light, radzę zainstalować przed instalacją samego spolszczenia.W każdym razie testowałem przed chwilą i avast nic już nie wykrywał.

A co do instrukcji instalacji łatki:

najpierw wypakujcie ją do katalogu z grą, potem uruchamiacie z katalogu patch_to_pl plik apply_patch, potwierdzacie zmiany klawiszem y.
Przy pobieraniu Firefox wykrywa wirusa teraz:
https://imgur.com/a/DggxIuH


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości