Spolszczenia do XBOX 1

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Spolszczenia do XBOX 1

Postautor: Manuel Czaszka » 28 lis 2011, o 11:20

Skoro spolszczenia pochodzą z wersji sklepowych, nie ma na nie miejsca na GPP. Proszę, o ile są takie, prezentować i dyskutować o wyłącznie spolszczeniach fanowskich.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Spolszczenia do XBOX 1

Postautor: Berion » 28 lis 2011, o 11:20

Wszystkie to na pewno nie bo "Concer" (Conker: Live and Reladed (remake Conker: A Bad Fur Day)) wyszedł jako exclusive na Xbox'a (swoją drogą to świetna gra).

Nie wiem jak wygląda to spolszczenie, ale kiedyś dla zabawy przetUmaczyłem level z parodią obcego (czyli pod koniec gry) - mam nadzieję że to nie jest ten sam... Gra bardzo prosta do tłumaczenia, nie wiem tylko gdzie i w jakiej postaci jest czcionka (nie szukałem, na pewno nie jest w *.aaa ani *.xpr|png, wektorowa też nie).
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: Spolszczenia do XBOX 1

Postautor: maximo » 28 lis 2011, o 11:47

Czyli wygląda na to, że wszystkie amatorskie spolszczenia przeniesiono z Pc.
Nie inaczej ma się sprawa ze spolszczeniami na X360. Sztuką jest jednak wykonać spolszczenie od podstaw;)

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: Spolszczenia do XBOX 1

Postautor: destroytheardor » 15 sie 2014, o 19:44

Odkopuje temat, bo co mi szkodzi? xychu ogarnia XBOX-a, dzięki niemu możecie cieszyć się spolszczeniem Silent Hill 2: Restless Dreams na tę platformę - http://grajpopolsku.pl/downloads.php?ca ... oad_id=356. Powstało ono, rzecz jasna, od podstaw.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

friedrich
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2014, o 16:32

Re: Spolszczenia do XBOX 1

Postautor: friedrich » 10 lis 2014, o 08:46

Chronicles of Riddick: Escape from Butler Bay: mam wersję europejską, w plikach są katalogi GER i FR jednak nigdzie w grze nie znalazłem opcji zmiany języka. Do tego spolszczenie znalezione w sieci dedykowane dla XBOXA polonizuje tylko menu i help natomiast spolszczenie (chyba) PC-owe ma katalogi z POL ale nie ma gdzie tego włączyć w samej grze. A powinna być taka opcja bo "fabrycznie" są przecież w grze zaszyte pliki GER i FR

EDIT
Kurka wodna - Max Payne znowu niby multi a kompletnie brak wyboru języka (powinien być również francuski) i oczywiście brak również opcji napisów.

maker3
Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2009, o 11:56

Re: Spolszczenia do XBOX 1

Postautor: maker3 » 4 sty 2015, o 13:15

A w ustawieniach konsoli nie można ustawić regionu/kraju?

Na X360 właśnie mało, która gra ma ręczny wybór języka, teraz chyba tylko w FC4 widziałem, że w menu szło ustawić dowolne napisy.
A w Diablo na XONE było jeszcze ciekawiej, gra wyszła w sierpniu jak jeszcze nie było polskiego dashboardu i domyślnie uruchomiała się po rosyjsku (na płycie nie było angielskiego).
Wysłano z Nokia Lumia 920


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości