the walking dead sezon 1 android

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
waltorix

the walking dead sezon 1 android

Postautor: waltorix » 19 kwie 2014, o 00:28

witam
chyba sa tu specjalisci ktozy podjeli by sie pracy nad spolszczeniem tej gry na androidzie spolszczenje na pc jest wiec polowa roboty zalatwiona tak mysle;) kocham twd a jak sie dowiedzialem ze jest na androida to pobralem ale to nie to samo co pograc z napisami polskimi. Dali byscie miszcze rade? ? wiele osob by tego chcialo

sergeron
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2009, o 11:48

Re: the walking dead sezon 1 android

Postautor: sergeron » 20 kwie 2014, o 00:06

Po co ci gra po polsku skoro po twoim piśmie widzę, że nie znasz tego języka?

Awatar użytkownika
Thief
Posty: 12
Rejestracja: 19 kwie 2014, o 12:55

Re: the walking dead sezon 1 android

Postautor: Thief » 20 kwie 2014, o 18:09

Odsyłam na https://www.facebook.com/Grajpopolsku. Popytaj tam, ale z tego co wyczytałem ekipa już przymierza się do przeniesienia spolszczenia na Androida.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: the walking dead sezon 1 android

Postautor: Norek » 20 kwie 2014, o 21:40

Przymierzać się możemy, ale pracy trochę zapewne by przy tym było (od strony technicznej, teksty pewnie w 99% są gotowe, tylko część by trzeba poprawić nieco^^). A techników nam ubywa.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: the walking dead sezon 1 android

Postautor: Fabiosek » 5 lis 2014, o 17:23

Gdybym nie zajrzał w temat, zapewne nie wiedziałbym, że wyszła wersja na androida :D. Obecnie jestem w trakcie przechodzenia sezonu pierwszego, w wersji na PC + spolszczenie. Gra się przyjemnie, gdybym miał wracać do tej gry (a wracać będę na pewno) fajnie zagrałoby się na tablecie. Mam nadzieję, że podejmiecie się chociażby próby przeniesienia tego w wersję na androida zarówno sezon pierwszy, jak i drugi :)


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości