Raven's Cry

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
GandalfCzarny
Posty: 54
Rejestracja: 16 cze 2016, o 18:18

Re: Raven's Cry

Postautor: GandalfCzarny » 27 sty 2018, o 17:13

A po co skoro ta gra to zwykły, parujący klocek? ;p

Trytonus

Re: Raven's Cry

Postautor: Trytonus » 2 gru 2020, o 20:21

Ta gra ma tak fajny klimat że spolszczenie by się przydało, i jak by się pojawiło to bym kupił grę.

Orias

Re: Raven's Cry

Postautor: Orias » 15 lis 2021, o 15:52

Gra w podstawowym skrypcie miała ponad 25K linii dialogowych, do tego dochodzi jeszcze 2 skrypt dla mieszkańców miast który ma ponad 15K.
Do tłumaczenia można użyć tooli udostępnionych do modowania gier serii Two Worlds <wersja COT powinna pasować> - będzie potrzebne narzędzie do tworzenia skryptów oraz jego obcjonalny tranzlator. Nie wiem czy narzędzia do podmiany plików dźwiękowych były udostępniane, ale nagranie takiej ilości dialogów zajmie sporo czasu... Powodzenia.

konrad
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2024, o 12:53

Re: Raven's Cry

Postautor: konrad » 17 lut 2024, o 13:26

Znalazłem rusyfikację tej gry. Udało mi się doprowadzić do tego, że zamiast «Новая игра» w menu głównym jest tekst „Za?ółć g??l? ja??”. Jeżeli ustalę, w jaki sposób wprowadzić poprawną obsługę polskich znaków diakrytycznych, zrobię spolszczenie napisów, ale nie wiem, jak długo mi to zajmie.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość