Golden Sun [GBA]

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 761
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Golden Sun [GBA]

Postautor: ikskoks » 8 sty 2013, o 01:19

Tłumaczenie - Golden Sun [GBA]
okladka_mini.jpg
okladka_mini.jpg (27.14 KiB) Przejrzano 2131 razy
Stan spolszczenia: 100%
Typ Gry: jRPG
Data Wydania:
Japonia - 08.01.2001
Europa - 11.11.2001
Polska translacja - 23.01.2007
Osoba odpowiedzialna za tłumaczenie: Rykuzushi
Odpowiednia wersja gry: (U) (Amerykańska)
Format łatki tłumaczenia: *.PPF
Pobierz Łatkę:
- LINK


O Grze

Budzimy się jako chłopiec o imieniu Isaac. Okrutny los sprawił, iż zwyczajnie spokojną wioskę nawiedziła burza, która stała się ogromnym zagrożeniem dla jej mieszkańców. Podczas ratowniczej akcji zginęły najbliższe naszemu bohaterowi osoby. Kilka lat później, gdy jesteśmy bardziej doświadczeni w miejscowej mocy zwanej Psynergią, wyruszamy w podróż w poznaniu nowego lądu i powstrzymaniu Menardi i Saturosa, którzy mają w planach posiąść ogromną moc planety.

Jeśli nie grałeś jeszcze w Golden Sun'a to nadszedł czas byś w końcu sięgnął po ten tytuł. Twoje wszelkie wątpliwości zostaną rozwiązane, gdy do gry otrzymasz łatkę spolszczającą, wtedy poznawanie Golden Sun'a stanie się tylko przyjemnością, a nie dodatkowym obowiązkiem zaglądania co chwila do słownika.

Tłumaczenia

Golden Sun całkowicie przetłumaczony i poprawiony. Osoby które czekały na tę wersję mogą śmiało ściągać. Błędy nie powinny się już pojawiać, jednak jeżeli jakiś się znajdzie, to proszę dać znać. Chciałem jeszcze podziękować Labmasterowi z romhacking.net za wszelką pomoc i udostępnienie dekompresora dzięki któremu Golden Sun będzie mógł ukazać się wreszcie po polsku.

Podziękowania

I wish to thank Labmaster from romhacking.net for any help and for make his decompression program accessible because of that the Golden Sun can now appear in polish language.

Dodatki

Okładka gry:
Załączniki
okladka.jpg

Wróć do „Tłumaczenia”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość