Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
mariofan
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2011, o 15:06

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: mariofan » 20 lip 2011, o 15:13

Ja bym prosił, jeśli to możliwe, o spolszczenie gierki Paper Mario na N64.

Kojotte
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 10:39

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Kojotte » 23 lip 2011, o 16:40

Gdyby ktos spolszczyl DiRT 3 na PC (przede wszystkim menu) to byloby fajnie. Mnie ono do szczescia nie jest potrzebne, ale szwagier moglby sie wtedy polapac w ustawieniach :-) To scigalka wiec roboty wiele nie ma.

Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Plaski » 24 lip 2011, o 06:48

Z racji tego że można po polsku zagrać w CT fajnie by było zagrać w w Chrono Cross po naszemu- fajna gierka, i w extra jRpg na Dreamcasta Skies of Arcadia...
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

LeeLord
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2011, o 07:54

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: LeeLord » 8 sie 2011, o 11:37

Jak to jaką Dragon Ball Online została wydana w Korei i w Tajwanie fajnie by było pograć na PC W polsko jezycznej wersji bo jak na razie się nie zapowiada europejska wersja wersja a szkoda .. Pozdro All

ganire
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2011, o 13:40

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: ganire » 8 sie 2011, o 14:06

Ja poproszę o spolszczenie wszystkich DLC do Fallout New Vegas: Dead Money, Old World Blues, Honest Hearts. Wiem ze to sporo pracy ale jesli ktoś by się podjął to składam ukłony....i datki pieniężne również jeśli trzeba :)

Awatar użytkownika
Świru
Posty: 34
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 09:03

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Świru » 8 sie 2011, o 17:22

Jeśli chodzi o Fallout: NW, to jednak poczekałbym "jakiś czas", a nuż wyjdzie (tak jak w przypadku F3) wersja GOTY z dodatkami w wersji polskiej ;).

ganire
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2011, o 13:40

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: ganire » 9 sie 2011, o 09:27

Niestety skierowałem bezpośrednio zapytanie do Cenegi i na dzień dzisiejszy nie są prowadzone żadne prace związane z dodatkami do Fallout New Vegas ;/ Nie wiem ile czasu zajmuje opracowanie takiego tłumaczenia, ale skoro nic się nie dzieje w temacie to raczej w tym roku nie ma co czekać ;/

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: maximo » 10 sie 2011, o 14:24

Ja bym prosił, jeśli to możliwe, o spolszczenie gierki Paper Mario na N64.
Spolszczenie dla Paper Mario N64 znajdowało się na liście gier na graj po polsku. Wykonano około 7% tłumaczenia, niestety autora nie znam. Nikt już nie tłumaczy gier na NIntendo 64, bo i komu by się jeszcze chciało w to bawić?

imhotep7
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 17:22

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: imhotep7 » 21 sie 2011, o 23:46

ja prosiłbym o spolszczenie tropico 4 i From dust. gra jest po angielsku a spolszczenia nie widać.
do from dusta jest mnie tekstów niż w B&W tłumaczenie tej gry zajęło by wam ze 2 tygodnie.
wielka prośba do was o spolszczenie tych gier.:)

Temat spolszczenia From Dust

Awatar użytkownika
TTTr96
Posty: 77
Rejestracja: 7 lis 2010, o 18:07
Kontakt:

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: TTTr96 » 22 sie 2011, o 08:04

Nie cytujemy wypowiedzi powyżej

A beta testy, korekta, to co? Pies? Poza tym to i tak jeszcze zależy od czasu danego tłumacza. Jeśli ktoś będzie chciał się podjąć tłumaczenia, z dobrego serca, to taki projekt może łatwo upaść, bo niekoniecznie musi się podobać osobie tłumaczącej. Poza tym, trzeba będzie jeszcze przez jakiś czas poczekać na narzędzia do obu gier, bo nie sądzę, żeby Ubi(tutaj mówię tylko o From Dust) dało jakieś popularne formaty plików, nie po tych durnych DRM'ach.

Wyluzuj nieco - ten temat to koncert życzeń. A proces tłumaczenie obejmuje także korektę i testy. Co miał napisać? "Proszę o napisanie narzędzi, tłumaczenie, korektę, testy"? To pozostaje w domyśle. /MC


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości