Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
bartolo12
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2011, o 23:33

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: bartolo12 » 2 gru 2011, o 17:08

Weźmie się ktoś za spolszczenie gry Treasure Adventure jak wyjdzie finalna wersja? Bo w wersji Beta wszystkie dialogi są w jednym pliku .ini, więc w finalnej też tak pewnie będzie. Sam bym to zrobił, ale próbowałem zmieniać kodowanie żeby były polskie ogonki, ale się nie udało i darowałem sobie spolszczenie.

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: szczuru » 4 gru 2011, o 00:11

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to niedługo ujrzymy polskie znaki diakrytyczne w TAG ;)
by Szczuru

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: TenNowy » 4 sty 2012, o 22:29

Nie wiem czy to dobry temat, ale ciekawi mnie co się dzieje z tym spolszczeniem: http://kochatakgroup.vdl.pl/articles.php?article_id=18

Od daty opublikowania tego artykułu miną niedługo już 3 lata! Nigdzie na tym forum nie można znaleźć nic na temat tego spolszczenia, a bardzo mi na tym zależy. Czy to w ogóle wyszło czy zostało porzucone? Co się z tym dzieje, wie ktoś?

Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Plaski » 5 sty 2012, o 22:12

Jeżeli nie weźmie się ktoś nowy za to jak miało to miejsce w Vampire: Masqurade to możemy o tym tłumaczeniu chyba zapomnieć...
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Manuel Czaszka » 5 sty 2012, o 22:14

Jeśli nie znajdzie się ktoś, kto rozwiąże import skryptu (niestety narzędzia zagranicznych romhackerów nie zdały egzaminu, a źródeł brak), to możemy pomarzyć. Cała reszta jest gotowa (to znaczy tłumaczenie, czcionka i korekta).
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: TenNowy » 6 sty 2012, o 17:40

Czyli problemy czysto techniczne? :/ Tak czułem. Wielka szkoda, ale dzięki za wyjaśnienie.
Swoją drogą możecie udostępnić to co macie? Tzn. Przetłumaczone teksty w formie pdf albo txt albo doc?

xdax1
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2011, o 15:25

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: xdax1 » 11 sty 2012, o 21:12

Witam,jeśli mógłby ktoś spolszczyć Floris Expanded Mod Pack 2.5, moda do Mount&Blade Werband byłoby super :-)

Jest jakieś spolszczenie do Floris Expanded Mod Pack 2.4 ale na wersji 2.5 nie działa,jest dużo błędów.

oshimari
Posty: 46
Rejestracja: 13 lis 2011, o 02:36

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: oshimari » 20 sty 2012, o 21:41

Jak postępy odnośnie spolszczenia gry Alice: Madness Returns ?

Wziął się ktoś za tłumaczenie ?

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: LordWieslaw » 2 lut 2012, o 03:11

Może to dobry pomysł, EA po raz kolejny nie przetłumaczy gier. Chodzi o dwie "Kingdoms of Amalur: Reckoning", oraz "Syndicate" i czy grajpopolsku ma jakiś pomysł? ;)

Xanas
Posty: 14
Rejestracja: 1 mar 2011, o 23:22

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Xanas » 10 lut 2012, o 12:06

Właśnie chciałem zaproponować to samo co LordWiesłw odnośnie Kingdoms Of Amalur: Reckoning


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość