[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
xMISIEKx
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: xMISIEKx » 5 lip 2012, o 22:14

(...)panów spod sklepów, lubiących napoje wyskokowe

no bez przesady ;p

YaReX podjąłeś się nie lada wyzwania i przynajmniej ja nie miałbym do Cb pretensji...

P.S a tak wgl. kiedy planujesz wydać to spolszczenie bo już doczekać się nie mogę, co poradzę jak jestem zagorzałym fanem tej serii....

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 5 lip 2012, o 22:36

(P.S a tak wgl. kiedy planujesz wydać to spolszczenie bo już doczekać się nie mogę, co poradzę jak jestem zagorzałym fanem tej serii....
Odpowiem to tak: Biały Kapitan widzieć, że gwiazda "AoP2:MPS" wschodzi po niebie coraz wyżej. Niedługo gwiazda rozbłysnąć. Ty musisz trochę poczekać. Nie dalej, jak nie dużo księżyców, od dziś. Ty się nie martwić. Gwiazda się pojawić. I nie zadręczać Białego Kapitana, bo robić się czerwony na takie pytania. Gwiazda być na pewno. A gdy już być, ty być na pewno zadowolony...

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 6 lip 2012, o 00:06

Tak marudzicie że już się nie możecie doczekać to zamiast tutaj pisać jacy to już niecierpliwi jesteście to się weźcie do roboty :) i zacznijcie pomagać w korekcie dużo roboty nie ma jakoś za specjalnie trudne to nie jest (No chyba że ja mam takiego farta i same proste trafiam) im więcej osób tym lepiej.

xMISIEKx
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: xMISIEKx » 6 lip 2012, o 07:21

Pomoc, hm? To by nie był taki zły pomysł.... to jak można pomóc???

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 6 lip 2012, o 10:21

Wejdź na stronę www.yarex.republika.pl i tam poszukaj e-mail do Yarex napisz do niego on ci wszystko wytłumaczy

xMISIEKx
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: xMISIEKx » 6 lip 2012, o 10:31

To spolszczenie to godny poszanowania projekt, każdy nim zainteresowany powinien pomóc najlepiej jak może. I czy wy też próbowaliście grać po angielsku...? :))))))))))))). Co prawda da rade ale to nie to samo co granie w naszym pięknym polskim języku. "Polacy nie gęsi i swój język mają", czy jakoś tak :)))))

Gregrom
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2012, o 16:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Gregrom » 8 lip 2012, o 18:25

Tak... Grałem w tę grę w wersji angielskiej, dlatego teraz pomagam w polonizacji bo wiem jak czasem 'upierdliwa' potrafi być :P

Po za tym lubię grać dla frajdy i relaksu a nie dla podszkalania angielskiego.

Słowo dla niecierpliwych.

Panowie i Panie ( jeżeli takowe też czekaja na pl ) spokojna wasza roszczochrana, doczekacie się, doczekacie.

CooperPL
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2012, o 11:04

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: CooperPL » 11 lip 2012, o 10:33

Ahh jak ja się nie mogę doczekać spolszczonka :) Zaglądam na stronkę co 2 dni by zobaczyć postępy pracy i powiem że idą szybkim tępem. Chętnie bym jakoś pomógł niestety ale zawsze byłem słaby z ortografi i innych takich podobnych sprawach.

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 11 lip 2012, o 21:38

Ahh jak ja się nie mogę doczekać spolszczonka :) Zaglądam na stronkę co 2 dni by zobaczyć postępy pracy i powiem że idą szybkim tępem. Chętnie bym jakoś pomógł niestety ale zawsze byłem słaby z ortografi i innych takich podobnych sprawach.
Już nie przesadzaj z tą ortografią wszystkie te prace wykonuję się na Microsoft Word(opcjonalnie Open Office dobry program polecam) a tam każdy błąd ortograficzny się podświetla zdania nie są na tyle trudne aby być jakimś polonistą więc nie ma na co narzekać

xMISIEKx
Posty: 11
Rejestracja: 5 lip 2012, o 21:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: xMISIEKx » 16 lip 2012, o 10:42

Temat wygasł??? Coraz mniej wierzę w to spolszczenie ;(

Ja myślę, że na przyszłość można spokojnie poczekać. To tylko 11 dni od ostatniego postu autora. - Johnny


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości