[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
PoetaX
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2012, o 10:36

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: PoetaX » 24 sty 2013, o 20:03

Yarex odwiedzasz jeszcze ten wątek ? Coś ostatnio ucichłeś :P :) Pozdrawiam

Bart
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2012, o 05:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Bart » 26 sty 2013, o 23:54

Przynajmniej jeden wie jak to długo wszystko trwa i nie pyta się co chwile ,,Długo jeszcze", ,,No kiedy te spolszczenie wyjdzie".
Pisze, czy nie pisze, wiadomo, że każdy się niecierpliwi.
Rzucę taką luźną propozycję. Co Wy na to aby zrobić jakąś składkę na "przysłowiową skrzynkę piwa" dla ekipy, aby rzucili na spolszczenie bardziej przychylnym okiem? No wiecie, po piwku praca wre. ;p
Oczywiście to jest tylko taka luźna propozycja.;) Ale z chęcią bym głębiej ją rozważył.

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 27 sty 2013, o 00:24

Hehe piwko dobra rzecz ale raczej to nie wypali bo nikt by się nie chciał składać, komu by się chciało wysyłać po np. 30 gr. Proponuję wypić za zdrowie ekipy to też da kopa :)

Obrazek

XyoXyo
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2013, o 21:31

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: XyoXyo » 28 sty 2013, o 21:34

Wiec wasze zdrowie chłopaki , aby praca nad spolszczeniem była milsza a efekty przychodziły szybciej i bez większego wysiłku :D :D
Obrazek



























Ps. To z tym "Nieroby" to żart bo odwalacie kawał dobrej roboty ;D

Frazes
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2013, o 14:50
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Frazes » 1 lut 2013, o 19:02

Ja dzisiaj znalazłem tę stronę i to forum i dowiedziałem się, że powstaje polska wersja do tej gry, z czego BARDZO się cieszę, bo w grę "Pirates!" zagrywałem się jeszcze za czasów świetności "Commodore 64" i wszelkie gry, które do niej nawiązują mnie interesują.

Pozdrawiam cały zespół, który robi to spolszczenie i postaram się CIERPLIWIE na nie czekać, bo wiem jak praco i czasochłonne jest wszelkie programowanie lub chociaż modyfikowanie kodu (w swoim czasie próbowałem pisać programy w "Basic`u" właśnie na "Commodore 64").
Pozdrawiam.

KawalErO
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2013, o 04:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KawalErO » 4 lut 2013, o 18:30

Ja rozumiem że to trudne, czasochłonne ale przydałoby się trochę informacji, żadnego znaku czy prace trwają, na jakim są etapie. Strona yarexa była ostatnio modyfikowana miesiąc temu, być może zrobił sobie ferie albo coś, przydała by się jakaś informacja bo codziennie wchodzę z nadzieją że coś ktoś napisał na temat spolszczenia. Czytałem regulamin i wiem że moja wypowiedź nie jest do końca z nim zgodna ale to nie pytanie tylko prośba o jakieś informacje.

Pozdrawiam

Rag
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2013, o 13:51

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Rag » 6 lut 2013, o 23:03

przydała by się informacja ile zostało do zakończenia (%), bo jeśli jest to końcówka i jest to kwestia kilkunastu plików to można przecież pomóc grupie tłumaczącej.

PoetaX
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2012, o 10:36

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: PoetaX » 9 lut 2013, o 12:43

Również odwiedzam codziennie a informacji brak już od dłuższego czasu, brak oznak "życia"

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: mendosa » 9 lut 2013, o 12:59

Jestem w stalym kontakcie z Yareksem, powiem wam tyle - brak ruchu w tym temacie to moja wina. Za mocno zaangażowałem Yareksa w projekt GK2 :D . Czekajcie cierpliwie.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 14 lut 2013, o 19:11

(...) okłamuje ludzi, zapewniając że projekt wyjdzie pod koniec jak się nie mylę 2012 (...)
Przyznaję, miało wyjść przed końcem 2012, jednakże po beta-testach wyszło na jaw tyle upier*liwych baboli, że wielu osobom mogłoby odrzucić obecne spolszczenie, gdyż w pewnych miejscach dialogi były pomieszane i występowały błędne odmiany nazw własnych (pisałem o tym wcześniej, np: "francuski" zamiast "francuskich") - pewnie, można byłoby wydać to, co jest, a później zbierać baty, niczym Blood na plantacji Bishopa.
Co więcej, kilka osób nadal nie podesłało opisów wykrytych u siebie błędów, co jest o tyle przykre, że aż palili się wręcz z pomocą (na szczęście, mieli niepełne spolszczenie). Jedynie Mardok, RQ79 i Gregom okazali się w pełni zaufanymi osobami, którzy sumiennie wywiązali się z pomocy, za co jestem im wdzięczny. Do końca lutego (mam taką nadzieję) uporam się ze wszystkimi babolami, przy okazji przejrzę kilka razy to i owo, aby upewnić się, że projekt w 99,99% zadowoli każdego z was.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości