[UKOŃCZONY] Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: nouwak » 9 mar 2013, o 13:37

Z tego, co zauważyłem, wersja systemu jednak chyba nie ma z tym nic wspólnego. Pozostaje jedynie wersja gry. Czy koleżanka też ma edycję Steamową czy tradycyjną?
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

Awatar użytkownika
Reoyeah
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2012, o 21:13

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: Reoyeah » 9 mar 2013, o 13:59

Akurat nie posiada żadnej wersji Outcasta. Zwróciłem tylko uwagę, że w rejestrze u niej figuruje ten folder.

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: marijuz » 13 mar 2013, o 15:48

Mam pytanie, kiedy możemy się spodziewać premiery? Minęło już pół roku, jak idą prace nad przesłanym materiałem? Mam nadzieję, że nie czekamy na tych, którzy nie przesłali jeszcze materiałów, jeśli ktoś nie przesłał nic przez pół roku to raczej nic już nie prześle ;)

Awatar użytkownika
KasztanyNaPolu
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2013, o 17:07

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: KasztanyNaPolu » 14 mar 2013, o 20:30

Na pierwszej stronie tematu masz wszystko rozpisane. Kyle wymaga poprawek i dosłownie kilku kwestii, do końca marca/ początku kwietnia będą jego wszystkie kwestie. Piec, jak widać po legendzie, też jest w co najmniej połowie drogi. Bob? Nie mam pojęcia :d

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: nouwak » 14 mar 2013, o 22:43

Dokładnie. Role, które jeszcze nie są nagrane albo były już zmieniane (nawet ja nie mam cierpliwości, by czekać pół roku), albo są w uprzywilejowanej pozycji (bo np. są naszymi dźwiękowcami i nie chcę się im narażać :D ).

Tak naprawdę kwestie pieca są nagrane wszystkie, ale brakuje mi kilku poprawek. Można i w tej postaci wrzucić do gry, ale zawsze chcemy jak najlepiej. KNP opisał swoją sytuację. A bob. to właśnie nasz dźwiękowiec :)
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: marijuz » 15 mar 2013, o 18:17

A można wiedzieć jak idą prace dźwiękowcowi? Tzn nie chodzi mi o jego rolę, tylko o obróbkę dźwięku ;) Jak już Panowie podeślą swoje kwestie, to dużo roboty jeszcze przed nim?

Awatar użytkownika
KasztanyNaPolu
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2013, o 17:07

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: KasztanyNaPolu » 16 mar 2013, o 17:55

Chyba najwięcej zależy od jego chęci :d

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: nouwak » 19 mar 2013, o 22:51

Poganiam go co jakiś czas :) Jak już się tym zajmie, to mu szybko pójdzie. Wiem, bo już wcześniej obrabiał niektóre postacie i zrobił od podstaw ścieżki dźwiękowe pod dwa filmiki. Tylko momentami ciężko go zagonić do roboty :D
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: marijuz » 20 kwie 2013, o 11:15

Minął miesiąc i wygląda na to, że prace nie posły do przodu. Kyle miał być na początku kwietniu, a tu już połowa kwietnia minęła, a Kylea jak nie widać, tak nie widać. Piec i Bob też nic nie ruszyli... Jak tak dalej pójdzie to do bożego narodzenia nie będzie premiery...

Awatar użytkownika
Reoyeah
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2012, o 21:13

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: Reoyeah » 21 kwie 2013, o 10:42

Spokojnie. Przyjmij tutaj Blizzardowską politykę "When it's done" :P Dubbing wymaga pewnie jeszcze ostatnich szlifów, więc mój Outcast czeka już zainstalowany :) Swoją drogą teraz, po udostępnieniu kodu źródłowego Jedi Outcast i Jedi Academy, możliwe, że gry te zyskają drugie życie dzięki modom, może nawet fabularnym. Zapowiada się ciekawie ;)


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości