[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 1 mar 2013, o 12:05

kolejne daty wydania:
- połowa marca
- koniec lipca (...)
To już najzwyklejsze czepianie się.

Właśnie poprawiam misje u Blooda, więc na bieżąco nanoszę poprawki do wszystkich plików dialogowych, co zresztą zajmuje czasu, bo trzeba uważać, by tekst nie wychodził poza okno dialogowe itp. (a tak wygląda sprawdzanie na bieżąco: gram, robię zrzuty i kiedy widzę błąd, wyłączam grę. Poprawiam błąd i na nowo rozpoczynam dialog, by sprawdzić, czy nie ma już błędu - jeśli nie ma, kontynuuję grę, jeśli jest znów go próbuję poprawić). Mardok w tym samym czasie już kończy sprawdzanie kilku elementów i mam nadzieję, szybko podeśle mi sprawozdanie (był poważny błąd w samej grze, który udało się naprawić - gdyby ktoś później i na to się uczepił). Mimo moich starań wiem, że nie będę w stanie zajrzeć pod każdy przysłowiowy "kamień", więc po premierze i tak ktoś coś znajdzie do poprawienia. Do końca tygodnia powinienem skończyć Blooda a później wezmę się za, chociażby, Holandię do przejrzenia-ogrania. Więc trochę roboty jest... ale może wyrobię się przed koncertem Biebera w Łodzi ;)
A tak na poważnie, postaram się co niedzielę wieczór robić wam podsumowanie z postępu nad usuwaniem błędów/niedoróbek itp.

-- 4 mar 2013, o 00:11 --

Jak obiecałem, krótka notka z podsumowań obecnych prac:
- Misja/dialogi z Peterem Bloodem wreszcie skończona, pora teraz na jakąś nację - pewnie Holandię...
- Z pomocą Mardoka124 pozbyłem się znaczącej liczby błędów (nie mniej, wciąż trochę ich jest).

KawalErO
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2013, o 04:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KawalErO » 10 mar 2013, o 22:45

A tak na poważnie, postaram się co niedzielę wieczór robić wam podsumowanie z postępu nad usuwaniem błędów/niedoróbek itp.
Niedzielny wieczór a podsumowania tygodnia nie widać

Xordyh
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2013, o 00:17

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Xordyh » 11 mar 2013, o 00:11

Właśnie miałem coś podobnego pisać. (równiutko tydzień od ostatniej informacji) :D
Także, z niecierpliwością czekamy na kolejne informację dotyczące postępujących prac nad spolszczeniem.

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 11 mar 2013, o 07:53

Niedzielny wieczór a podsumowania tygodnia nie widać
Cały weekend miałem zjazd a wczoraj prawie 12 godzin byłem poza domem, więc już nie miałem sił, by nawet usiąść i coś napisać, a zatem oto dzisiejszo-wczorajsze podsumowanie:
- Mardok124 po raz kolejny przyszedł z pomocą - naprawiliśmy błąd powodujący niemożliwość skończenia misji u Azteków w Tenochtitlan (twórcy gry "dali ciała", bo misje/dialogi po prostu nie działały), przy okazji zbadany został wątek "Latającego Holendra" i Isabelli.

Pilot
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2013, o 12:44

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Pilot » 15 mar 2013, o 12:48

Witam,
Wczoraj zainstalowałem omawianą grę i postanowiłem, że nie będę w nią grał do póki nie znajdę spolszczenia. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że jeszcze takowego nie ma, więc chciałbym zaproponować swoją pomoc autorowi.
Proszę o kontakt na adres mailowy mgniadek1@o2.pl

Kardif15
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2013, o 14:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Kardif15 » 16 mar 2013, o 21:19

Bardzo doceniam co robisz razem z innymi dla graczy, którzy bardzo chcieli by zagrać w age of pirates 2 po polsku ale miałbym dużą prośbę abyś napisał najbliższy termin, w którym prace nad spolszczeniem zostaną ukończone czekam na nie tak długo i już nie wyrabiam gra czeka na dysku ale granie po angielsku to nie to samo :/

KawalErO
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2013, o 04:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KawalErO » 17 mar 2013, o 22:32

dokładnie ;) ja mam ją od wrzesnia na dysku i czekam.

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 17 mar 2013, o 22:38

(...)ale miałbym dużą prośbę abyś napisał najbliższy termin, w którym prace nad spolszczeniem zostaną ukończone (...)
Wielokrotnie był poruszany ten temat, jednak mogę cię zapewnić, że prace idą pełną naprzód (a raczej pełnymi żaglami, skoro już mowa o growej terminologii). Codziennie majstruję w plikach, eliminując kolejne błędy/fuszerki/nieścisłości (zwłaszcza nieścisłości), więc bez obaw - teraz wszystkiego dopilnuję. Wiesz, wszystko trzeba sprawdzić należycie (nawet kilkakrotnie - bo trzeba wybrać wszystkie linie dialogowe, poszwendać się i zagadać każdego, póki nie zostaną wyczerpane tematy itp.), by upewnić się na 101%, że przyszły gracz nie doświadczy wielu przykrych niespodzianek. A gra potrafi nieźle dać w kość...
A co dzisiejszego sprawozdania: Mardok124 rozpoczął testowanie "Świętej Inkwizycji" a ja w tym samym czasie kończę sprawdzanie nacji Holandii...

KawalErO
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2013, o 04:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KawalErO » 18 mar 2013, o 16:51

jak skończysz to będziesz już prawdziwym znawcą gry :)

Kardif15
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2013, o 14:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Kardif15 » 18 mar 2013, o 21:36

A więc powodzenia czuje że już niedługo zagram w polską wersję gry :D


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość