Final fantasy XII Zodiac job system spolszczenie

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Kozioł

Final fantasy XII Zodiac job system spolszczenie

Postautor: Kozioł » 15 lut 2012, o 19:15

Witam
Naczytalem sie juz, naszukałem i nie moge znalezc odpowiedzi jest juz spolszczenie do zwykłego ff 12, do zodiac job jest zangielszczajaca latka, teraz niewiem czy dobrze rozumiem plytke z zodiac jobem mam zangielszczyc a pozniej spolszczyc tym spolszczeniem czy spolszczenia do zodiac job jeszcze nie ma...??
Jak nie ma to kiedy sie go spodziewac?? a jak jest to skad wyczarowac taka przyjemnosc??

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: Final fantasy XII Zodiac job system spolszczenie

Postautor: ffgriever » 16 lut 2012, o 15:58

Przeproś się z kropką. Znacznie ułatwiłoby to życie. Spolszczenia do ZJS jeszcze nie ma. Będzie, ale wypadło z priorytetów (zresztą, jak w tej chwili wszystko, co nie jest związane ze sprawami zawodowymi).

Jak postępy? Jest w 99% gotowe. Zostało tylko kilka drobnych, ale czasochłonnych pierdół.

Kiedy będzie? W tej chwili nie potrafię podać jakiegokolwiek terminu (nawet z przybliżeniem do kilku miesięcy).

PS. Użycie spolszczonej wersji PAL/NTSC jako dawcy tekstu dla IZJS skończy się polsko-angielską hybrydą, która zawiesi się w kilku miejscach (w tym deadloop w tutorialu na początku gry).

logic007
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:07

Re: Final fantasy XII Zodiac job system spolszczenie

Postautor: logic007 » 17 lut 2012, o 02:08

Sory nie byłem do konca trzezwy jak to pisałem;)
OK. Czekam na spolszczenie... FF forever!!!!

Dako88
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2013, o 15:32

Re: Final fantasy XII Zodiac job system spolszczenie

Postautor: Dako88 » 16 mar 2013, o 15:35

"ffgriever"

Na początek wielkie dzięki za trud włożony w tłumaczenie Final Fantasy XII - świetna robota, rewelacja!

Druga sprawa - czy nadal pracujesz nad spolszczeniem wersji International Zodiak Job System? Na Twojej oficjalnej stronie widnieje informacja, że będzie ona dostępna niebawem.

Byłbym bardzo wdzięczny za dodatkowe informacje na ten temat - wyczekuję z niecierpliwością.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości