Dead Space 3

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Kardif15
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2013, o 14:26

Re: Dead Space 3

Postautor: Kardif15 » 14 kwie 2013, o 22:03

Najbardziej się wkurzyłem kiedy pobrałem spolszczenie DS 3 [oczywiście fake, którego jest sporo w internecie] i już myślałem że przejdę grę po polsku to tu wiadomość "wejdź na stronę ble ble ble sms za darmo i masz klucz do spolszczenie ble ble ble" oczywiście sms kosztuję i nie wiadomo co dostaniemy po jego wysłaniu czy klucz do spolszczenia czy rachunek z banku.

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Dead Space 3

Postautor: LordWieslaw » 16 kwie 2013, o 23:52

Nie opłaca się ślepo szukać. To proste spolszczenia nie ma, nie było i nawet nie jest powiedziane, czy będzie. Jeśli chodzi o twórców nie wiadomo nic, może żadnych nie ma, a ten temat został specjalnie podstawiony. W przyszłości na pewno znajdzie się jakaś ekipa, za mocny tytuł.

AdamJ16
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2011, o 18:14

Re: Dead Space 3

Postautor: AdamJ16 » 19 kwie 2013, o 11:30

Widzę że co niektórym puszczają nerwy. Panowie apeluję o spokój, pamiętam sytuację z poprzednim spolszczenie do death space 2, część osób rzucała wyzwiskami, część zwątpiło twierdząc że to tylko ściema, a tymczasem spolszczenie ujrzało światło dzienne i powiem wam że to było jedno z najlepszych spolszczeń jakie kiedykolwiek widziałem, a widziałem ich wiele, nie dziwie się że to trwa tak długo, ale zapewniam warto poczekać. Ja osobiście wierzę że to spolszczenie się ukaże i będzie równie świetne jak poprzednie.

Dreggo
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2013, o 12:11

Re: Dead Space 3

Postautor: Dreggo » 19 kwie 2013, o 17:58

Widzę że co niektórym puszczają nerwy.
Mam takie samo odczucie.
Nie ma co prezentować postawy roszczeniowej co do tłumaczenia Dead Space 3, w końcu jest ono tylko przejawem dobrej woli grupy osób a nie realizacją zobowiązania, z którego muszą się wywiązać. Będzie spolszczenie ... to super, nie będzie ... też da się grać - w końcu nie mamy do czynienia z harcore'ową grą przygodową, gdzie tłumaczenie jest wymagane aby zrozumieć wszelkie niuanse i detale.

Jedyny błąd PR jaki moim zdaniem został popełniony to "rzucenie" kiedyś tam informacji na fb albo forum, iż wkrótce będą screeny itp., co niestety miało zły skutek jeśli chodzi o ton wypowiedzi osób oczekujących na wydanie spolszczenia.

Pozdr.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Dead Space 3

Postautor: bemberg » 19 kwie 2013, o 18:37

W przyszłości na pewno znajdzie się jakaś ekipa, za mocny tytuł.
Ale żeś im pojechał po ambicjach! Teraz pewnie, żeby udowodnić Lordowi Wieśkowi, wzięli się ostro za pracę, wspomagając się nocami dużymi ilościami amfetaminy, żeby ci udowodnić że potrafią.

Niestety, prawda jest taka, że zapewne mają twoje bzdury głębokie w dupie.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Dead Space 3

Postautor: LordWieslaw » 20 kwie 2013, o 01:56

Tu masz moją odpowiedź odnośnie spolszczenia:
"...nie jest powiedziane, czy będzie"
"Jeśli chodzi o twórców nie wiadomo nic..."

No dobra już nie będę spoilerować za duży natłok informacji. :)

Querro
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2011, o 11:47

Re: Dead Space 3

Postautor: Querro » 26 kwie 2013, o 10:06

No to chyba odpowiedzieliśmy sobie jasno, temat do zamknięcia. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości. Lepiej cierpliwie czekać na informacje od twórców jak bez sensownie gdybać

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 26 kwie 2013, o 17:18

a tak serio, jeśli spolszczenie jest robione to czemu temat nie jest w dziale "projekty" tylko w dziale "dla gościu" co świadczy że nie do końca wszystko jest brane na poważnie...

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Dead Space 3

Postautor: Manuel Czaszka » 26 kwie 2013, o 17:24

spiseg
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Darkness

Re: Dead Space 3

Postautor: Darkness » 26 kwie 2013, o 21:32

No to chyba odpowiedzieliśmy sobie jasno, temat do zamknięcia. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości. Lepiej cierpliwie czekać na informacje od twórców jak bez sensownie gdybać
Tak, proponuję poczekać do pół roku. Jeśli nic się nie będzie działo, wówczas swoje prośby o spolszczenie skierować do Iron Squad. Oni mają większą ekipę i informują. Z pewnością w przyszłości byli by zainteresowani, po zakończeniu prac nad tłumaczeniem do Torchlight 2 i Borderlands 2 znajdą pewnie czas.
a tak serio, jeśli spolszczenie jest robione to czemu temat nie jest w dziale "projekty" tylko w dziale "dla gościu" co świadczy że nie do końca wszystko jest brane na poważnie...
I racja, bo co my wiemy, tyko tyle, albo aż tyle. ;)


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość