[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Rumyk
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 03:57

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Rumyk » 21 kwie 2013, o 23:10

A są jakies przewidywania co do daty ukonczenia projektu??

kazikonda125
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:28
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: kazikonda125 » 23 kwie 2013, o 20:07

Można poznać prognozowaną datę wydania projektu ? Nie chodzi mi o idealnie dokładną ale mniej więcej. Tak na oko.

Kardif15
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2013, o 14:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Kardif15 » 23 kwie 2013, o 21:37

Nie ma co przewidywać daty wydania spolszczenia bo gdyby ta prognoza się spełniała to spolszczenie było by już B.dawno :P trzeba czekać do gry wielowątkowej robi się je bardzo długo a tu jeszcze błędy, które wyskakują w trakcie testowania spolszczenia. I trzeba ciągle pamiętać że gra jest spolszczana jednocześnie z modem i są z niej usuwane błędy, które wydawcy po prostu olali, więc trzeba poczekać :/. Też długo czekam na spolszczenie ale jak ma wyjść za szybko i być dziurawe jak ser szwajcarski to wole jednak przeboleć tan czas :D.

krisy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2012, o 18:57

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: krisy » 24 kwie 2013, o 19:57

Można poznać prognozowaną datę wydania projektu ? Nie chodzi mi o idealnie dokładną ale mniej więcej. Tak na oko.
na oko to chłop umarł w szpitalu :) dajcie w końcu spokój Yarexowi niech robi to swoim tempem w końcu nikt mu za to nie płaci:) A po za tym ten temat powinien być otwarty tylko i wyłącznie dla samego twórcy żeby co drugie pytanie nie było "kiedy wyjdzie spolszczenie" Jak wyjdzie to będzie krótka piłka:) Chyba chcecie100% frajdy z gry? więc cierpliwości:) A poza tym 3mam kciuki za ten projekt od kąt tylko powstał:)

kazikonda125
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:28
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: kazikonda125 » 26 kwie 2013, o 11:18

Rozumiem dlatego wstrzymywałem się od kilku miesięcy z pytaniami ale ostatnio próbowałem grać bez spolszczenia i średnio mi wychodziło ponieważ niektórych questów nie rozumiałem. Chciałem się tylko dowiedzieć czy będziemy czekać miesiąc, rok. Ale jak nie można się spytać to sry.

Kardif15
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2013, o 14:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Kardif15 » 27 kwie 2013, o 22:41

Parę stronek wcześniej pisało że na wiosnę ma być :P, nieco się przedłuża ale wydanie spolszczenia jest już tuż tuż.

Alusowy
Posty: 12
Rejestracja: 1 lis 2012, o 12:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Alusowy » 3 maja 2013, o 19:11

Miało być na wiosnę, już wiadomo dlaczego wiosny nie było tylko od razu z zimy w lato ;d

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 5 maja 2013, o 19:32

Miało być na wiosnę, już wiadomo dlaczego wiosny nie było tylko od razu z zimy w lato ;d
No widzisz, nawet pogoda robi solidnego psikusa, aby mi nie podpaść ;)
Ale wracając do podsumowania: Francję już prawie zrobiłem (kilka rzeczy zostało do przejrzenia).
PS. Mam wiele spraw na głowie (a tak naprawdę parę egzaminków do zdania), więc "może być różnie" z dalszym postępem prac...

Ateista
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 23:21

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Ateista » 6 maja 2013, o 09:53

nauka najważniejsza :D

DarkInquision
Posty: 4
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:49

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: DarkInquision » 8 maja 2013, o 12:51

Jak testy to matura zapewne, mam nadzieję że po testach weźmiecie się do pracy bo 2 lata wam to zajmuje prawie :)


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość