[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Ateista
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 23:21

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Ateista » 9 maja 2013, o 08:49

Jak testy to matura zapewne, mam nadzieję że po testach weźmiecie się do pracy bo 2 lata wam to zajmuje prawie :)
Na studiach nie ma egzaminów ? Hmm...

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 9 maja 2013, o 09:27

Jak testy to matura zapewne, mam nadzieję że po testach weźmiecie się do pracy bo 2 lata wam to zajmuje prawie :)
Wiesz YaReX ma 28 lat więc raczej matury nie pisze. Już nie przesadzajmy aż 2 lata to nie trwa do 2 to jeszcze trochę brakuje :)

DarkInquision
Posty: 4
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:49

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: DarkInquision » 9 maja 2013, o 13:28

Sądziłem że maturę bo teraz piszą, to chyba nie jest problem że się pomyliłem prawda?

No trochę, około miesiąca :) ogólnie mogę pomóc w korekcie jak coś :)

KawalErO
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2013, o 04:56

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KawalErO » 16 maja 2013, o 14:15

Teraz to już nie ma sensu, ci co chcieli koniecznie zagrac to juz przemeczyli angielski a ci ktorzy czekali juz odpuscili na rzecz lepszych gier tego typu. Zostało kilka osób

TadzikMen
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, o 15:16

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: TadzikMen » 16 maja 2013, o 21:14

Teraz to już nie ma sensu, ci co chcieli koniecznie zagrac to juz przemeczyli angielski a ci ktorzy czekali juz odpuscili na rzecz lepszych gier tego typu. Zostało kilka osób
ja dalej czekam ;) i znam kilka osób, które też czekają.

GGGGG
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2013, o 09:38

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: GGGGG » 19 maja 2013, o 10:05

Cześć!
Myślę że koniecznie należy dokończyć ten projekt i wydać spolszczenie do tej świetnej gry.Ani Cenega,ani CD Projekt,ani Playlogic nie raczyły tego zrobić co świadczy że nie rozpoznaja dobrze rynku i zapotrzebowania.Od czasu Sea Dogs i Piratów z Karaibów wydano w Polsce tylko AoP.Tymczasem Rosjanie wydali cały szereg supermodów do swoich gier ,wydali AoP 2 i supermod,nowy mod do Piratów z Karaibów i do AoP,wreszcie nową grę piracka w 2012 roku,coś jakby AoP 3.A u nas cisza ,nic nie wydano!Dlatego praca YAREXA to prawie misja i bardzo wielu czeka na wyniki i chętnie poczekamy jeszcze trochę,byle by to wyszło i działało z gra i modem GoF 1.2.
YaReX,robisz świetny projekt i nie łam się,dokończ go i będzie dużo frajdy,bo gra jak i poprzedniczka jest niesłychanie grywalna ,zawsze inna i nie nudzi się,ma fabułę i powiew wielkiej pirackiej przygody!Można grać często i wiele razy na różne sposoby,jak w życiu!W AoP 1 gram chyba 15 raz od momentu ukazania się gry a to było około 2006 roku ,grywalność jest świetna!
Czekam na finał tłumaczenia,powodzenia YaReX !

rygi25
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2013, o 08:16

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: rygi25 » 26 maja 2013, o 08:22

Jakoś specjalnie mi na spolszczeniu nie zależy, aczkolwiek to super, że są jeszcze ludzie bawiący się w tą chyba najlepszą grę o piratach. Jeśli chodzi o GOF to potwierdzam, to co już ktoś wcześniej napisał. W 1.1 grało się najlepiej, kilka miesięcy czekałem na 1.2, a okazało się, że jest tam błąd na błędzie. Ostatnimi czasy wyszło 2.0 bazujące właśnie na 1.1

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 27 maja 2013, o 15:29

Wydaje mi sie ze ten projekt jest juz spalony. Yarex juz nic nie pisze nie wiadomo jak ida prace chyba nic z tego :P

GGGGG
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2013, o 09:38

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: GGGGG » 27 maja 2013, o 17:24

No nie uwierzę że nie było by fajnie zakończyć pracę i wydać to tłumaczenie i wreszcie mieć to z głowy po dwóch latach.Gdyby to przerwać to tak jak by osiągnąć wszystkie ośmiotysięczniki poza np. K-2 i odpuścić,bo nagle zmieniły się priorytety np. yarex poznał fajną dziewczynę i powiedział jej ze męczy z zamiłowania to tłumaczenie a ona na to:,,Daj spokój,nie trać czasu rzuć ten trud i rób coś innego co lubisz,nie męcz się!"I on pomyślał:Na cholerę się męczę,po co mi to,już nie tłumaczę,znudziłem się,baj!.Tak się zdarza,sam tak miałem,jednak mogą wyniknąć problemy techniczne nie do przeskoczenia np.zbyt dużo błędów i wtedy trud daremny niestety.Mam nadzieję że jednak coś się pojawi i da się grać,chociaż w podstawkę.Można grać bez tłumaczenia np. z podręcznym translatorem ,ale to nie gra ale mordęga i trwa to długo,bo co chwilę trzeba tłumaczyć tekst na tłumaczu[laptop obok kompa]Nie ma to sensu...Można po rosyjsku,ale to też kalectwo.Po prostu dobrze znać język angielski,ale nie wszyscy w domu znają,a chcieliby zagrać...Może yarex kończy testy i rzuci coś na pożarcie?Poczekamy...

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 28 maja 2013, o 19:10

Prace były wstrzymane na czas zaliczania 4 egzaminów (jakby kogoś to interesowało, to doszkalam się na bhpowca), które raczej wypadało zdać, a nie bimbać, więc była to siła wyższa (nauka kosztem prac przy spolszczeniu). Ale uspokoję co niektórych: nie porzucę tego spolszczenia (no chyba nienormalny porzuca coś, co już jest tak zaawansowane).
Dobrze, że była przytoczona sprawa z nową wersją moda 2.0 - być może nie będzie trzeba wiele zmieniać tego, co było robione pod wersję 1.2. Od niedzieli ruszam z dalszą pracą przy AoP2...
PS1. Być może (po ukończeniu już prac nad AoP2) zasiądę nad poprawianiem błędów w AoP1, których do tej pory Cenega nie raczyła załatać i dostosować grę, aby możliwe było zainstalowanie i granie z łatką 1.5.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości