[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Kardif15
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2013, o 14:26

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Kardif15 » 28 maja 2013, o 20:14

Ja nadal czekam i czekam i nie przestanę czekać :D

czaros
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2012, o 19:31

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: czaros » 5 cze 2013, o 14:10

Dużo zostało jeszcze do poprawy ?

evol
Posty: 10
Rejestracja: 5 lut 2013, o 13:38

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: evol » 6 cze 2013, o 18:38

Dużo zostało jeszcze do poprawy ?
Na moje przymrużone oko, patrząc na postępy z ''korektą''(bo gra jest niby przetłumaczona), naprawą bugów i innych drobnych problemów, to pół roku jak nic, ale to jest tylko i wyłącznie moje subiektywna opinia. Pozdrawiam, YareX bierz się do roboty :)

Ateista
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 23:21

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Ateista » 7 cze 2013, o 09:28

Co to znaczy bierz się do roboty? Tak mógłbyś powiedzieć gdybyś mu płacił :)

Goty611
Posty: 6
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 12:01

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Goty611 » 9 cze 2013, o 15:13

No i jak tam to spolszczenie ? poprawione już wszystko ? :)

Kafar81
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2013, o 16:54

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Kafar81 » 9 cze 2013, o 17:29

Witam. Powoli jednak należy dać sobie spokój z tym spolszczeniem. Jak na kilka poprawek które zostały do końca i obietnice co niedzielnej aktualizacji, brak jakiegokolwiek odzewu ze strony autora powinien świadczyć o tym że projekt chyba upadł. Cały czas piszę chyba, powoli - bo mam nadzieję że się mylę. Pragnę tylko napisać ,że podejście autora do tematu jest trochę nie profesjonalne, już widzę jak zaraz ktoś mi odpisze coś w stylu że to jego prywatna sprawa, że jak nic nie pomagam to nie mam prawa zabierać głosu. Otóż nie w momencie kiedy spolszczenie zostało ogłoszone, kiedy mnóstwo osób zaczęło niecierpliwie czekać na nie, stało się ono ważne dla wielu osób. Autor narobił tyle szumu, rozpalił nadzieje ,a co niektórzy twierdzą że przecież to jest jego prywatna sprawa - czy tylko dla mnie jest to trochę nie w porządku. Mimo wszystko mam nadzieję że projekt uda się dokończyć. Pozdrawiam

evol
Posty: 10
Rejestracja: 5 lut 2013, o 13:38

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: evol » 9 cze 2013, o 20:38

Witam. Powoli jednak należy dać sobie spokój z tym spolszczeniem. Jak na kilka poprawek które zostały do końca i obietnice co niedzielnej aktualizacji, brak jakiegokolwiek odzewu ze strony autora powinien świadczyć o tym że projekt chyba upadł. Cały czas piszę chyba, powoli - bo mam nadzieję że się mylę. Pragnę tylko napisać ,że podejście autora do tematu jest trochę nie profesjonalne, już widzę jak zaraz ktoś mi odpisze coś w stylu że to jego prywatna sprawa, że jak nic nie pomagam to nie mam prawa zabierać głosu. Otóż nie w momencie kiedy spolszczenie zostało ogłoszone, kiedy mnóstwo osób zaczęło niecierpliwie czekać na nie, stało się ono ważne dla wielu osób. Autor narobił tyle szumu, rozpalił nadzieje ,a co niektórzy twierdzą że przecież to jest jego prywatna sprawa - czy tylko dla mnie jest to trochę nie w porządku. Mimo wszystko mam nadzieję że projekt uda się dokończyć. Pozdrawiam
Wiesz, takie popędzanie na siłę to nie jest wyjście, lepiej coś robić powoli ale dobrze, bo potem może się okazać że spolszczenie ma mnóstwo bugów i każdy będzie miał pretensje, że gra crashuje, jest źle przetłumaczona etc.. Poza tym każdy ma swoje życie, rodzinę i prace, to też trzeba zrozumieć i wziąć pod uwagę, no ale prócz tego że YaReX jest bardzo niesłowny i nie dotrzymuje terminów nie mam mu nic do zarzucenia, pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 9 cze 2013, o 21:37

Wszyscy tak popędzacie a nawet nie wiecie że YaReX zajmuje się nie tylko tym projektem ale ma też inny. Spolszczenie jest już praktycznie skończone została podejrzewam już sama kosmetyka ale w grze jest mnóstwo błędów i YaReX je też naprawia. Jak wiecie był problem z misją w Des Moines gdzie przez właśnie błąd nie można było jej ukończyć i został on naprawiony przez YaReX'a widocznie napotkał podczas sprawdzania nacji też podobny problem i próbuje coś zaradzić. Bądźcie cierpliwi już niedługo pogracie sobie w AoP 2 z pełnym spolszczeniem i modem. Pozdrawiam wszystkich

Beny013
Posty: 2
Rejestracja: 9 cze 2013, o 23:28

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Beny013 » 9 cze 2013, o 23:31

Nieważne kiedy zagram, ważne ze zagram po polsku, więc nadal bede czekać :)

Ateista
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 23:21

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Ateista » 12 cze 2013, o 14:30

Nad jakim jeszcze projektem pracuje Yarex ?


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość