Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
anti.dot
Posty: 6
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 07:20

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: anti.dot » 8 wrz 2013, o 09:27

Po prostu jeszcze wczoraj nie myślałem zbyt poważnie o tym, że miałbym zająć się tłumaczeniem tak ogromnej gry, zrobiłem to raczej z czystej ciekawości. Nie wiem czy nadaję się na tłumacza, nawet hobbystę, to bardzo duża odpowiedzialność. Ale z drugiej strony czemu nie...
Powiedz stop narkotykom i alkoholowi
Okej :D

Norson94
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 19:19

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Norson94 » 15 wrz 2013, o 19:34

Witam , osobiście czekam na spolszczenie pewnej gry od Daedalic Entertainment - pt"Memoria"

Póki co wg. słów ze strony administratora forum CD projekt, takie spolszczenie "prawie" na pewno nie powstanie.

Pierwsza część gry - Klątwa Wron mnie uwiodła i teraz zrobię wszystko ażeby zagrać w Memorie po polsku.
Mam kilka opcji:
1. Zrobić fanpage/ankietę i zebrać tak z 10 tys. osób/podpisów za spolszczeniem i przebłagać tak CDprojekt.
2. Błagać na stronach tych co tworzą spolszczenia:D
3. Zapłacić komuś za spolszczenie z opcją przejęcia wszelkich praw do niego :P
opcji oczywiście jest więcej ale trzeba by się trochę napocić. Którą opcje więc polecacie ? ^^

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: GimmyBreaker » 15 wrz 2013, o 19:40

Jeśli chodzi o Memorię, zerknę od strony technicznej, ale nic nie obiecuję.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Norson94
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 19:19

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Norson94 » 15 wrz 2013, o 22:18

https://cdp.pl/forum/forums/dyskusje-na ... ria?page=1

Tutaj link do dyskusji na forum CDprojekt. Dowiedziałem się ważnej rzeczy, a mianowicie to nie CDprojekt podejmuje decyzję o polonizacji, a wydawca gry, niemiecka firma. Zatem nie ma co się dalej tym zajmować i trzeba liczyć ,że jednak spolszczenie się pojawi. Dzięki GimmyBreaker za zainteresowanie . Czytając odpowiedzi administratora w linku, niczego nie można być pewnym. Mam nadzieje , że temat przyda się innym co szukają informacji o Memorii w wersji pl.

physicalpho
Posty: 34
Rejestracja: 7 cze 2013, o 14:55

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: physicalpho » 16 wrz 2013, o 14:35

zdecydowanie Castlevania lords of shadow jest warta spolszczenia blagam spolszczcie ją swietna gra!!!!!!

sebastianm22
Posty: 9
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:14

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: sebastianm22 » 21 wrz 2013, o 14:03

Stanowczo prosil bym o spolszczenie State Of Decay. wlasnie wyszla przedwczesna wersja gry na PC. Mam nadzieje ze wasz zespol podejmie sie polonizacji tego tytulu:)

SirPolak
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 13:04

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: SirPolak » 22 wrz 2013, o 23:39

Niedawno się tu zarejestrowałem i to mój pierwszy post na forum, więc witam!
Mam kilka propozycji tytułów, ale nie należy być zbyt zachłannym, więc na początek podam jedną propozycję.
Bardzo proszę o spolszczenie gry Omikron: The Nomad Soul , przy której majstrowali goście z Quantic Dream. Mam nadzieję, że ktoś to chociaż przeczyta, bo aż dziw bierze, że taka gra nie ma polskiej wersji.
To tyle, pozdrawiam serdecznie:-)

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: GimmyBreaker » 23 wrz 2013, o 01:30

Aktualnie mam sporo roboty, ale postaram się sprawdzić Omikron.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: TenNowy » 23 wrz 2013, o 18:04

Za stara jest ta gra by ją spAlszczać.

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: GimmyBreaker » 23 wrz 2013, o 18:11

A Ty nie jesteś zbyt młody, aby wypowiadać się w tym temacie?
Jeśli będzie zainteresowanie tą grą i będzie możliwość jej spolszczenia, to czemu nie?
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości