[PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
HellButterfly
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2013, o 19:55

[PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: HellButterfly » 18 paź 2013, o 20:06

Witam wszystkich. :-)

Czy wiadomo coś komuś o tym, by spolszczenie do tej produkcji powstawało, bądź tez miało kiedykolwiek powstać?
W razie czego byłbym chętny do ewentualnego wsparcia projektu, choć przyznam, że nigdy nie robiłem nic przy spolszczaniu gier. Przez jakiś rok dłubałem sobie tylko napisy do filmów, ale jakoś... przestało mnie to kręcić. Sam nie wiem. Myślę, że gry mogą być tym haustem świeżego powietrza, który przywrócił by mi "ikrę" :)

Co do samej Castlevanii - tekstu jest niestety w cholerę i trochę. Spora ilość dialogów + opisy wszystkich napotkanych postaci, potworów i miejsc w podręcznej "encyklopedii" itd, itp. Acz myślę, że mimo wszystko tytuł ten byłby wart wysiłku. :)

Wie ktoś może, czy są w ogóle odpowiednie narzędzia, by wziąć tę grę na warsztat?

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: GimmyBreaker » 18 paź 2013, o 20:09

Narzędzia są, do wszystkiego jest łatwy dostęp, wiem, że jedna osoba pracuje nad tym tytułem.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

HellButterfly
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2013, o 19:55

Re: [PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: HellButterfly » 18 paź 2013, o 20:16

wiem, że jedna osoba pracuje nad tym tytułem.
Może dałbyś jakiś kontakt do tego kogoś, proszę? Pobieżnie przejrzałem forum i nic o tej Castlevanii nie znalazłem, acz jestem tu kompletnie nowy, więc może źle szukałem. :)

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: [PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: GimmyBreaker » 18 paź 2013, o 20:17

Mam nadzieję, że głowy mi za to nie urwie, kontaktuj się z cienislawem.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

HellButterfly
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2013, o 19:55

Re: [PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: HellButterfly » 18 paź 2013, o 20:19

Dzięki. :)

physicalpho
Posty: 34
Rejestracja: 7 cze 2013, o 14:55

Re: [PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: physicalpho » 19 paź 2013, o 11:38

już 1 zepol sie zajmuje ty projektem http://gamesub.pl/zapowiedz-spolszczeni ... ds-shadow/

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] Castlevania: The Lords of Shadow

Postautor: cienislaw » 19 paź 2013, o 20:30

Mam nadzieję, że głowy mi za to nie urwie, kontaktuj się z cienislawem.
bez obaw, ja z natury spokojny jestem.

robota idzie dobrym tempem, wstępnie celujemy w styczeń 2014. pomału zbliżamy się do połowy tłumaczenia. GameSub rekrutację ma otwartą, więc jak ktoś chce do projektu dołączyć do zapraszam do działu kontakt.
Obrazek


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość