[PC] VorlorN

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
sixtyfourbit
Posty: 58
Rejestracja: 24 mar 2014, o 18:38
Kontakt:

[PC] VorlorN

Postautor: sixtyfourbit » 24 mar 2014, o 19:08

Obrazek

VorlorN features emotional storytelling, interactive environments, enchanting music, and compelling action, all of which come together to bring to life this dark world for you to explore. This action-adventure game introduces puzzles that are thought-provoking, advanced stealth mechanics to avoid intelligent enemies, an action-based battle system that makes combat intense, and visuals with complementing sounds that create living, breathing environments. These core elements are focused on creating a captivating atmosphere and entertaining gameplay to create an unforgettable experience.
Źródło: Oficjalny opis

Prezentuję Wam moje efekty pracy nad polonizacją przygodowej gry 2D Vorlorn, autorstwa Luke'a Mossa. Bardzo mi się spodobał ten indyk, więc postanowiłem go przełożyć na polski język :) Ukończenie gry zajmuje ok. 2 godziny (a nawet i mniej), więc i tekstu nie było jakoś specjalnie dużo, bo gra wraz z dobrą fabułą, nastawia przede wszystkim na niewielką ilość dialogów i zagadki. Całość utrzymana w mrocznych klimatach.

Strona produkcji: http://rpgmaker.net/games/5288/

Wszystkie teksty, grafiki, czcionki, technikalia i cokolwiek innego - ja :)

Pamiętajcie, że będę jeszcze aktualizował swoje spolszczenie. Załączam do pobrania wersję 1.0.

Instalacja
: PRZENIEŚ foldery "Graphics", "Data" do folderu z grą, a następnie USUŃ w nim plik "Vorlorn.rgssad", aby spolszczenie nie gryzło się z podmienionymi plikami.
Załączniki
VorlorN_PL.rar
(7.01 MiB) Pobrany 143 razy
Obrazek

Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość