[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: cienislaw » 18 maja 2014, o 08:31

jak Norek dostarczy przetłumaczone teksty, Manuel zrobi grafiki, a ja to wszystko wpakuje w instalator. wtedy się pojawi.
Obrazek

maf2
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:08

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: maf2 » 18 maja 2014, o 11:11

jak Norek dostarczy przetłumaczone teksty, Manuel zrobi grafiki, a ja to wszystko wpakuje w instalator. wtedy się pojawi.
A bo to jeszcze nie przetłumaczone jest. Mi się zdawało, że jest już spolszczenie do tego epizodu stąd moje pytanie o instalator xD

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 18 maja 2014, o 17:50

Dla mnie jest dziwne to, że chyba te dwa ostatnie epizody nie starczą na TWD. 4 epizod fajnie się zapowiada, ale potem w 5 epizodzie jest zima i wracamy do tego miasta z początków pierwszego sezonu TWD. Więc są dwie opcje:
Albo epizody będą super długie, albo wyjdzie kolejne DLC. :)

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: cienislaw » 18 maja 2014, o 18:27

A bo to jeszcze nie przetłumaczone jest. Mi się zdawało, że jest już spolszczenie do tego epizodu stąd moje pytanie o instalator xD
ekipa szybka jest, ale mają teksty dopiero 5ty dzień, więc nie, jeszcze nie ma spolszczenia.
Obrazek

AdiX92
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2014, o 11:29

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: AdiX92 » 18 maja 2014, o 21:09

Eee tam, mając świadomość profesjonalizmu ekipy można czekać długo ;)

MartinlaMarcus
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2013, o 10:57

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: MartinlaMarcus » 20 maja 2014, o 05:07

No dobra;p Wracam po długiej przerwie (w sensie jeśli chodzi o forum) ale za to z kolejnym przetłumaczonym trailerem tym razem trzeciego epizodu TWD ----> http://www.youtube.com/watch?v=8hOPWQNdl4M
Norek, oceń to;p Znowu xD Mam nadzieję że nie wypadło aż tak źle niż wcześniej;p Chyba. A i od razu dodam:
Zmieniłem słowa bliskoznaczne: Don't care - nie obchodzić zmieniłem na Forget - zapominać, bo najzwyczajniej dla mnie to wtedy lepiej brzmi;p Nie tłumacze wprost tylko tak aby przyjemnie się czytało i dało zrozumieć. No i trzeba kolejny raz pamiętać że się uczę;p Pozdro i thannkkk youuuu!

AdiX92
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2014, o 11:29

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: AdiX92 » 20 maja 2014, o 09:16

Jak dla mnie całkiem przyzwoicie przetłumaczone ;)

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 20 maja 2014, o 14:23

Jaki postęp prac na tłumaczeniem?

kresz121
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2012, o 09:55

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: kresz121 » 20 maja 2014, o 14:24

Dla mnie jest dziwne to, że chyba te dwa ostatnie epizody nie starczą na TWD. 4 epizod fajnie się zapowiada, ale potem w 5 epizodzie jest zima i wracamy do tego miasta z początków pierwszego sezonu TWD. Więc są dwie opcje:
Albo epizody będą super długie, albo wyjdzie kolejne DLC. :)
Jak dla mnie epizod trzeci zupełnie rozwalił stery, zwroty akcji i to jak Clementine zmienia się na naszych oczach i dzięki naszym decyzjom zostało wręcz idealnie ujęte. Osobiście myślę, że epizod czwarty szykuje nam podobną, a nawet śmiem rzec lepszą dawkę rozrywki niż epizod trzeci. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że każdy kolejny cliffhanger jaki dostarcza nam studio Telltale Games jest według mojej skromnej opinii co raz lepszy :) Epizody nie muszą być super długie, trzeba szykować się na dużą dawkę przewrotnych sytuacji, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 20 maja 2014, o 14:38

Dla mnie jest dziwne to, że chyba te dwa ostatnie epizody nie starczą na TWD. 4 epizod fajnie się zapowiada, ale potem w 5 epizodzie jest zima i wracamy do tego miasta z początków pierwszego sezonu TWD. Więc są dwie opcje:
Albo epizody będą super długie, albo wyjdzie kolejne DLC. :)
Jak dla mnie epizod trzeci zupełnie rozwalił stery, zwroty akcji i to jak Clementine zmienia się na naszych oczach i dzięki naszym decyzjom zostało wręcz idealnie ujęte. Osobiście myślę, że epizod czwarty szykuje nam podobną, a nawet śmiem rzec lepszą dawkę rozrywki niż epizod trzeci. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że każdy kolejny cliffhanger jaki dostarcza nam studio Telltale Games jest według mojej skromnej opinii co raz lepszy :) Epizody nie muszą być super długie, trzeba szykować się na dużą dawkę przewrotnych sytuacji, pozdrawiam.
Może masz rację, ale dalej uważam, że te 2 epizody to będzie za mało...


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości