[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
MartinlaMarcus
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2013, o 10:57

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: MartinlaMarcus » 20 maja 2014, o 15:12

Ja sądzę że nie. Myślę że Telltale zrobi to w równie dobry sposób co pierwszy sezon The Walking Dead;p

kresz121
Posty: 3
Rejestracja: 8 lip 2012, o 09:55

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: kresz121 » 20 maja 2014, o 16:20

Ja sądzę że nie. Myślę że Telltale zrobi to w równie dobry sposób co pierwszy sezon The Walking Dead;p
Ja to wiem :) a do kolegi wcześniej
Dla mnie jest dziwne to, że chyba te dwa ostatnie epizody nie starczą na TWD. 4 epizod fajnie się zapowiada, ale potem w 5 epizodzie jest zima i wracamy do tego miasta z początków pierwszego sezonu TWD. Więc są dwie opcje:
Albo epizody będą super długie, albo wyjdzie kolejne DLC. :)
Jak dla mnie epizod trzeci zupełnie rozwalił stery, zwroty akcji i to jak Clementine zmienia się na naszych oczach i dzięki naszym decyzjom zostało wręcz idealnie ujęte. Osobiście myślę, że epizod czwarty szykuje nam podobną, a nawet śmiem rzec lepszą dawkę rozrywki niż epizod trzeci. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że każdy kolejny cliffhanger jaki dostarcza nam studio Telltale Games jest według mojej skromnej opinii co raz lepszy :) Epizody nie muszą być super długie, trzeba szykować się na dużą dawkę przewrotnych sytuacji, pozdrawiam.
Może masz rację, ale dalej uważam, że te 2 epizody to będzie za mało...
Jeśli chodzi o to czy będzie mało? Oczywiście zgadzam się, że będzie mało, ale właśnie z tego powodu Telltale wyda trzeci sezon :) Ta gra jest według mnie interaktywnym serialem.

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 20 maja 2014, o 16:23

Dla mnie jest dziwne to, że chyba te dwa ostatnie epizody nie starczą na TWD. 4 epizod fajnie się zapowiada, ale potem w 5 epizodzie jest zima i wracamy do tego miasta z początków pierwszego sezonu TWD. Więc są dwie opcje:
Albo epizody będą super długie, albo wyjdzie kolejne DLC. :)
Jak dla mnie epizod trzeci zupełnie rozwalił stery, zwroty akcji i to jak Clementine zmienia się na naszych oczach i dzięki naszym decyzjom zostało wręcz idealnie ujęte. Osobiście myślę, że epizod czwarty szykuje nam podobną, a nawet śmiem rzec lepszą dawkę rozrywki niż epizod trzeci. Trzeba też zwrócić uwagę na to, że każdy kolejny cliffhanger jaki dostarcza nam studio Telltale Games jest według mojej skromnej opinii co raz lepszy :) Epizody nie muszą być super długie, trzeba szykować się na dużą dawkę przewrotnych sytuacji, pozdrawiam.
Może masz rację, ale dalej uważam, że te 2 epizody to będzie za mało...
A jeśli chodzi o to czy będzie mało? Oczywiście zgadzam się, że będzie mało, ale właśnie z tego powodu Telltale wyda trzeci sezon :) Ta gra jest według mnie interaktywnym serialem.
I znowu rok lub dwa czekania na kolejny sezon... No ale to jest The Walking Dead... Tam wszystko jest możliwe. :)

BubeL
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2014, o 20:46

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: BubeL » 22 maja 2014, o 16:51

Witam, na jakim etapie jest już spolszczenie? :)..znając ekipę, która robi spolszczenie jesteście już na tak zwanym "półmetku" albo i dalej :)

Pozdrawiam, robicie kawał dobrej roboty :)

BubeL
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2014, o 20:46

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: BubeL » 22 maja 2014, o 17:09

Ludzie, kur... macie dałna, matki piły w ciąży, spadło wam coś na łby, że zadajecie takie durne pytania?
a co jest durne w tym pytaniu??

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 22 maja 2014, o 19:07

Witam, na jakim etapie jest już spolszczenie? :)..znając ekipę, która robi spolszczenie jesteście już na tak zwanym "półmetku" albo i dalej :)

Pozdrawiam, robicie kawał dobrej roboty :)
Bodajże trwają już testy... Możesz to sprawdzić na ich Facebook'u

BubeL
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2014, o 20:46

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: BubeL » 22 maja 2014, o 21:05

Witam, na jakim etapie jest już spolszczenie? :)..znając ekipę, która robi spolszczenie jesteście już na tak zwanym "półmetku" albo i dalej :)

Pozdrawiam, robicie kawał dobrej roboty :)
Bodajże trwają już testy... Możesz to sprawdzić na ich Facebook'u
okey, dziękuję za odpowiedź, a mówiąc Facebook masz na myśli grupę Graj Po Polsku czy twórców spolszczenia?
i czy mógłbym prosić o ewentualny link do Facebook'a ? :)
z góry dziękuje, Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
irekkuj
Posty: 14
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:04

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: irekkuj » 23 maja 2014, o 13:57

Witam, na jakim etapie jest już spolszczenie? :)..znając ekipę, która robi spolszczenie jesteście już na tak zwanym "półmetku" albo i dalej :)

Pozdrawiam, robicie kawał dobrej roboty :)
Bodajże trwają już testy... Możesz to sprawdzić na ich Facebook'u
okey, dziękuję za odpowiedź, a mówiąc Facebook masz na myśli grupę Graj Po Polsku czy twórców spolszczenia?
i czy mógłbym prosić o ewentualny link do Facebook'a ? :)
z góry dziękuje, Pozdrawiam.
Tak. Chodzi o grupę "Graj po Polsku" na Facebook'u. Łap linka:
https://www.facebook.com/Grajpopolsku?fref=ts

BubeL
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2014, o 20:46

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: BubeL » 23 maja 2014, o 20:55

Witam, na jakim etapie jest już spolszczenie? :)..znając ekipę, która robi spolszczenie jesteście już na tak zwanym "półmetku" albo i dalej :)

Pozdrawiam, robicie kawał dobrej roboty :)
Bodajże trwają już testy... Możesz to sprawdzić na ich Facebook'u
okey, dziękuję za odpowiedź, a mówiąc Facebook masz na myśli grupę Graj Po Polsku czy twórców spolszczenia?
i czy mógłbym prosić o ewentualny link do Facebook'a ? :)
z góry dziękuje, Pozdrawiam.
Tak. Chodzi o grupę "Graj po Polsku" na Facebook'u. Łap linka:
https://www.facebook.com/Grajpopolsku?fref=ts
Dzięki za podesłanie linka :)

Ludzie! Nie musicie cytować całych elaboratów, na które odpowiadacie, zwłaszcza jeśli piszecie bezpośrednio po nich - Norek

Senek
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2014, o 15:25

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Senek » 26 maja 2014, o 15:28

Siemka zarejestrowalem sie specjalnie po to , by podziękować Wam ludziom ktorzy robia spolszczenia za trud i jeszcze pytanie, czy spolszczenie mozna sie spodziewac juz w tych dniach roboczych (wt,sr,czw,pt)?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość