[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
RaiZeN
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2014, o 18:07

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: RaiZeN » 25 lip 2014, o 11:17

Chodziło mi o bardziej dokładną datę, np. koniec sierpnia.

Dexter1
Posty: 17
Rejestracja: 7 lip 2013, o 14:12

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Dexter1 » 25 lip 2014, o 12:32

Mam pytanie do któregokolwiek z tłumaczy, czy można wam jakoś pomóc chodzi mi tu o np. korektę, tłumaczenie lub testy? Jeśli tak to, co trzeba zrobić, żeby do was dołączyć?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Norek » 25 lip 2014, o 12:33

Dołączyć możesz zgłaszając się do nas na posadkę tłumacza:
grajpopolsku@gmail.com - zapraszam :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Dexter1
Posty: 17
Rejestracja: 7 lip 2013, o 14:12

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Dexter1 » 25 lip 2014, o 13:01

A, czy do tłumaczenia TWD lub, chociażby TWAU jest potrzebna jakaś bardzo, ale to bardzo zaawansowana znajomość języka angielskiego? Czy też podstawy lub trochę większy poziom znajomości tego języka wystarczy do dołączenia do waszej ekipy?

Z góry uprzedzam, że jeśli wyślecie mi jakiś test, to przetłumaczę go (lub co tam trzeba będzie z, nim zrobić) dopiero po powrocie z cmentarza. Czyli tak o 16 mam nadzieję, że nie ma żadnego problemu.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Norek » 25 lip 2014, o 15:25

Wysyłaj zgłoszenie, na zrobienie próbki jest 48 godzin.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Dexter1
Posty: 17
Rejestracja: 7 lip 2013, o 14:12

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Dexter1 » 25 lip 2014, o 15:37

Melduję że zgłoszenie zostało wysłane i czekam na waszą próbkę.

Senek
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2014, o 15:25

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Senek » 25 lip 2014, o 17:40

Witam.

Mam już Walking Dead Episode 4 na kompie i nie mogę przestać o tym myśleć, za każdym razem kiedy włączam kompa myślę o Walking Dead. Bo wiem,że to teraz tylko ode mnie zależy kiedy będę grał. No ale z językiem Angielskim chyba nie będę grał skoro ja sam mam ledwo co 2 z Anglika. Na prawdę z całego serca chcę się zapytać kiedy można się spodziewać spolszczenia ? Wiem skończyliście TWAU i teraz powinno szybciej wam pójść tłumaczenie. Na prawdę jest aż tak źlę? Piszecie,że w wakacje, OMG czyli max to 5 tyg czekania na spolszczenie ? Ja chyba oszaleję, jeśli w tym tygodniu nie dostanę spolszczenia , wiem przesadzam, jednak WALKING DEAD to nie tylko gra, to jest najlepsza bezapelacyjnie gra w jaką grałem i na prawdę niektórzy ludzie nie doceniają tej gry, jak ja zagrałem i dokończyłem Episode 5 w Seasonie 1 to się po prostu poryczałem... Chcę coś więcej usłyszeć a nie pewnie jakieś krytyki będą pod moim postem, jednak ja się skupiam tylko na grze, gó.wno mnie obchodzi jak ktoś mnie skrytykuje, ja chcę tylko spolszczenie do 4 epizodu.Codziennie wchodzę na stronę nawet 5 razy na dzień i sprawdzam a moze coś podali, w jakim miejscu są, albo coś, po prostu nie chcę żębyście mnie nie zlubieli bo wiem,że jakby nie WY to ja bym nawet nie zagrał w tą grę bo wiadomo,że po angielsku z fabułą się nie da grać.Jesteście najlepszą rzeczą jaką mnie spotkało w internecie. Napiszecie kiedy można się spodziewać spolszczenia ? Nie chodzi mi o dokłądną datę ale coś w stylu połowa sierpnia czy początek sierpnia.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Norek » 25 lip 2014, o 20:20

Postaramy się wydać spolszczenie w tym miesiącu.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Davide Ll
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2013, o 12:11

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Davide Ll » 27 lip 2014, o 16:06

Senek ledwo co 4 wyszła a ty już chcesz spolszczenie ... Wyszedłbyś na dwór a nie :D Rozumiem, że to jedna z najlepszych gier ale ... Już tak nie przesadzaj ;D Wiń naszą dystrybucje a nie ich ,,, Oni wgl na tym nie zarabiają, a mimo to robią. A nasze firmy co ... nic ...

Awatar użytkownika
Kiran
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2014, o 16:59

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Kiran » 29 lip 2014, o 21:26

Mam nadzieję, że panowie się szybko wyrobią, bo chciałbym sobie pograć jak najszybciej. Normalnie, grę ogarnąłbym, ale chodzi o to, że boję się, że będzie taka kwestia, która będzie miała bardzo duże znaczenie, a ja idealnie jej nie zrozumiem, dlatego wolę grać po polsku. Dziękuję wam za ciężką pracę i że robicie to co robicie za darmo.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości