[NDS] Super Mario 64 DS szukam ludzi

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
grek64
Posty: 4
Rejestracja: 5 sty 2015, o 17:43

[NDS] Super Mario 64 DS szukam ludzi

Postautor: grek64 » 5 sty 2015, o 18:17

Witam was bardzo serdecznie na wstępie chce dodać że wiem że wyszło już spolszczenie do Super Mario 64 ale to spolszczenie było stworzone na wersję Nintendo 64. Ja mam zamiar stworzyć polską wersję na Nintendo DS i szukam osób które umiałyby wcielić tekst bez pośrednio do gry drugiego tłumacza (ja również będę tłumaczył). Projekt zamierzam zacząć 19.1.15 ( ferie^^) i najwcześniej oddać grę a właściwie patch do pobrania na koniec wakacji 2015. Zainteresowany proszę o odzew w odpowiedziach do tego postu bądź na i e-mail
Pozdrawiam
grek64
Kontakt
kacperszczepanik27@gmail.com

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [NDS] Super Mario 64 DS szukam ludzi

Postautor: maximo » 6 sty 2015, o 14:05

Spolszczenie gry Super Mario 64 na Nintendo 64 było beznadziejne zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. W ubiegłym roku coś tam kombinowałem z Mario DS;) Więcej szczegółów znajdziesz na stronie kuribo64.net/, w której to wszcząłem dyskusję oraz zimportowałem pierwsze obrazki w polskiej wersji językowej - http://kuribo64.net/?page=thread&id=1149

PS. udzielają się tam również polacy, a do gry powstał przyzwoity edytor tekstu. Pozdrawiam;)


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości