Problem z Grą O Tron

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
dak1ng
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2015, o 21:43

Problem z Grą O Tron

Postautor: dak1ng » 17 gru 2015, o 21:50

Siema, gdy pobieram spolszczenie do Gry O Tron, napisy w menu są polskie, ale w epizodach są angielskie, pomocy ;/ Grę O Tron kupiłem na g2a, a klucz aktywowałem na telltale games.

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Problem z Grą O Tron

Postautor: cienislaw » 18 gru 2015, o 10:06

przed instalacją spolszczenia trzeba z poziomu gry pobrać i zainstalować wszystkie epizody. dopiero wtedy instalujesz spolszczenie.
Obrazek

dak1ng
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2015, o 21:43

Re: Problem z Grą O Tron

Postautor: dak1ng » 19 gru 2015, o 00:19

przed instalacją spolszczenia trzeba z poziomu gry pobrać i zainstalować wszystkie epizody. dopiero wtedy instalujesz spolszczenie.
I tak nie dziala ;/

bolko01
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2015, o 00:07

Re: Problem z Grą O Tron

Postautor: bolko01 » 21 gru 2015, o 00:18

Witam. Napotkałem się na podobny problemem. Otóż posiadam również wersję bezpośrednio od Telltale. Wszystko ładnie działa włącznie do 2 epizodu. Niestety 3 epizod oraz kolejne są już po angielsku. Próbowałem już:
-przeinstalować grę,
-instalować spolszczenie co kolejny epizod,
-instalować spolszczenie po ściągnięciu wszystkiego,
-instalować ręcznie spolszczenie przez skopiowanie zawartości folderu do folderu z grą oraz do folderu Telltale w dokumentach na dysku C.
-znalazłem gdzieś nawet starą wersję obejmującą spolszczenie do 3 epizodu.
Efekt zawsze ten sam. Menu i dwa pierwsze epizody są po polsku, dalej po angielsku.

Trochę offtopując: dodatkowo gra lubi się zamykać, średnio na 3 uruchomienia jest 1 crash, tak samo jak uruchamiam poszczególne epizody lub wychodzę do menu głównego.

Liczę na Waszą pomoc, bo nie ukrywam poziom tłumaczenia jest bardzo wysoki.

MarkoPolo
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2015, o 00:19

Re: Problem z Grą O Tron

Postautor: MarkoPolo » 21 gru 2015, o 00:42

Witam.

Mam taki sam problem jak użytkownik: dak1ng. A mianowicie posiadam wersję gry od Telltale, wcześniej spolszczenie działało mi bardzo dobrze w grze, a od zainstalowania spolszczenia do 6 epizodu Gry o Tron (i 5, ponieważ w te jeszcze nie grałem) napisy w menu i ekranie ładowania gry są po polsku, lecz napisy w grze, przynajmniej w epizodzie pierwszym, jak pewnie też w pozostałych są po angielsku.

-Grę mam oryginalną, ściągniętą bezpośrednio od Telltale.
-Laptop miałem reinstalowany, więc niemożliwe jest, aby zachowało się poprzednie spolszczenie.
-Przed instalacją spolszczenia zgodnie z zaleceniem, ściągnąłem i zainstalowałem wszystkie epizody gry.
-Jeżeli to potrzebne mogę podać specyfikacje laptopa na którym zainstalowałem spolszczenie.

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Problem z Grą O Tron

Postautor: Norek » 21 gru 2015, o 08:30

Panowie, odezwijcie się na grajpopolsku@gmail.com - pomożecie sprawdzić, w czym może tkwić błąd.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

MarkoPolo
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2015, o 00:19

Re: Problem z Grą O Tron

Postautor: MarkoPolo » 21 gru 2015, o 16:33

Witam.
Wiadomość z dodatkową specyfikacją, już została wysłana. :)

Pozdrawiam.


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości