[PC] The Walking Dead: Michonne

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: seraf5 » 30 mar 2016, o 23:13

Problemem jest dostęp do tych wersji (tak, dla nas to kolejny wydatek, kupowanie kilku kopii tej samej gry), ale ostatnio zgłosiły się 4 osoby, które miały pomóc przy testach GoT w wersji od TTG.
Dostały pliki i... tyle. Słuch po nich zaginął. Utwierdziłem się w przekonaniu, żeby NIE ANGAŻOWAĆ ludzi z zewnątrz, bo pomoc mają w dupie, więc sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Zobaczymy, jak będzie z TWD, na razie nie możemy niczego obiecać.
Kurde, straszna szkoda. Ja żeby zagrać w GoTa od was po polsku (btw. świetna robota) w wersji TTG samemu kombinowałem z plikami żeby działało. Z TftB to samo. Ogólnie to na ciężkie przypadki musieliście natrafić, bo przecież to dla nich nie powinien być żaden problem, sprawdzić czy wszystkie pliki się zgadzają i działają...
No nic, życzę powodzenia :D. Jakiś czas temu Michonne w wersji TTG kosztowało około 17 zł na G2A, jak znowu będzie za tyle to kupię, a jak już będzie wydane spolszczenie to będę kombinował, a jak do tej pory nie będzie od was wersji TTG, to będę służył pomocą w tym temacie, tak jak przy GoT czy TWAU w wersji GOG ^^.

adinek950
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2015, o 20:15

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: adinek950 » 31 mar 2016, o 13:12

Problemem jest dostęp do tych wersji (tak, dla nas to kolejny wydatek, kupowanie kilku kopii tej samej gry), ale ostatnio zgłosiły się 4 osoby, które miały pomóc przy testach GoT w wersji od TTG.
Dostały pliki i... tyle. Słuch po nich zaginął. Utwierdziłem się w przekonaniu, żeby NIE ANGAŻOWAĆ ludzi z zewnątrz, bo pomoc mają w dupie, więc sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Zobaczymy, jak będzie z TWD, na razie nie możemy niczego obiecać.
Kurde, straszna szkoda. Ja żeby zagrać w GoTa od was po polsku (btw. świetna robota) w wersji TTG samemu kombinowałem z plikami żeby działało. Z TftB to samo. Ogólnie to na ciężkie przypadki musieliście natrafić, bo przecież to dla nich nie powinien być żaden problem, sprawdzić czy wszystkie pliki się zgadzają i działają...
No nic, życzę powodzenia :D. Jakiś czas temu Michonne w wersji TTG kosztowało około 17 zł na G2A, jak znowu będzie za tyle to kupię, a jak już będzie wydane spolszczenie to będę kombinował, a jak do tej pory nie będzie od was wersji TTG, to będę służył pomocą w tym temacie, tak jak przy GoT czy TWAU w wersji GOG ^^.
Ja tam osobiście nie miałem problemów ze spolszczeniem na pirackich wersjach gier TTG.

Jeżeli bd miał problemy ze spolszczeniem do michonne to przedstaw swoj problem na privie

Nie popieramy piractwa, więc daruj sobie te komentarze, jak nie masz nic innego do dodania w temacie - kolejne wpisy dotyczące piractwa będą usuwane - Norek

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: ArtekXDPL » 1 kwie 2016, o 09:49

Udostępniam całkowite spolszczenie do tej gry... póki Norek nie widzi... pobierać szybko...

Śmieszku... - Norek

adinek950
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2015, o 20:15

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: adinek950 » 1 kwie 2016, o 10:53

Udostępniam całkowite spolszczenie do tej gry... póki Norek nie widzi... pobierać szybko...
Wiedziałem że to żart :P

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 227
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: ArtekXDPL » 1 kwie 2016, o 11:25

Jaki żart, co ty gadasz? U mnie normalnie działa.

enamorarse
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2016, o 10:43

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: enamorarse » 1 kwie 2016, o 11:27

Ładnie tak oszukiwać? :P

matias9102
Posty: 10
Rejestracja: 24 paź 2014, o 12:53

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: matias9102 » 1 kwie 2016, o 12:42

Artek skad pobierac niema zadnego linka:D sa informacje jak dlugo jeszcze potrwaja prace?:) pozdrawiam

adinek950
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2015, o 20:15

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: adinek950 » 2 kwie 2016, o 18:40

czy spolszczenia do michonne lub minecrafta mogą wyjść w następnym tygodniu ?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Norek » 2 kwie 2016, o 19:34

Do MC na pewno nie.
Do TWD - zobaczymy, czy uda nam się od poniedziałku ruszyć z testami.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Dziarsky
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2015, o 10:50

Re: [PC] The Walking Dead: Michonne

Postautor: Dziarsky » 5 kwie 2016, o 16:35

Dajcie co macie :) chyba duzo korekt nie trzeba :) kazdy sie domysli :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości