O PLProjekt

O nas.
Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 17 cze 2009, o 13:59

Jest spolszczenie do SimCity 3000 i jest wyraźnie napisane, że jest to poprawione przez użytkownika Sebekzosw spolszczenie innego autorstwa. Nawet w opisie jest napisane:

Ewentualna notka do spolszczenia:
Spolszczenie znalezione w sieci i poprawione przez naszą ekipę.


Po raz kolejny radzę NAJPIERW SIĘ ROZEZNAĆ, potem dopiero pisać głupoty.

Z tego co pamiętam, było to zrobione na wyraźne prośby graczy, bo spolszczenie było marnej jakości.
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: Len » 17 cze 2009, o 14:07

Jest spolszczenie do SimCity 3000 i jest wyraźnie napisane, że jest to poprawione przez użytkownika Sebekzosw spolszczenie innego autorstwa. (...) Po raz kolejny radzę NAJPIERW SIĘ ROZEZNAĆ, potem dopiero pisać głupoty.
Ale jeśli dobrze pamiętam to w downloadzie na waszej stronie (również wieki temu) było chyba spolszczenie do SimCity 4?
Twig: On nie robi bo mu się nie chce czy nie ma czasu? Jeśli to pierwsze to poproś go o przekazanie obowiązków Tobie, nie warto czekać aż się obudzi, bo to może nie nastąpić nigdy
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 17 cze 2009, o 14:09

i po co to cytowałeś?
nie ma i nie było spolszczenia do simcity 4, jest tylko do 3000, więc o nim napisałem :|
zresztą odsyłam do starej strony PLP, tam sobie można wszystko samemu zobaczyć, a nie pisać pierdoły.
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: O PLProjekt

Postautor: Śledziks » 17 cze 2009, o 14:11

Jeśli chodzi o portal24h to zgadzam się z twigiem. Portal z kupą skradzionych (bo wyciągniętych z oryginalnych polskich wersji) spolszczeń. Przecież to jest zwykła kradzież, jeśli ktoś ma grę wydaną w Polsce po polsku a szuka do niej spolszczenia to na 90% ma pirata czyli portal nie dość, że sam kradnie to jeszcze pomaga piratom. A administrator to skończony cham, odradzam zaglądanie na ten portal, a w szczególności na forum. Co do PLP to nawet kiedyś byłem w ich składzie, ale przez to, że się przeprowadziłem z bloku do domku i nie miałem internetu zostałem wyrzucony, ale się tym nie przejąłem :p PLP ma dużo spolszczeń to fakt, ale faktem też jest, że wiele spolszczeń jest już od przynajmniej roku jest na ukończeniu :D tak samo jest ze stroną główną, chociaż do działu download da się bez problemu wejść jak się wie jak :D Jak powiedział twig PLP już nie istnieje, a przynajmniej jest w rozsypce i nie działa. Niby coś tam z GTA 4 współpracowali ale jak gadałem z Daniem to zawsze odsyłał mnie do kogoś innego.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: bemberg » 17 cze 2009, o 14:15

He he, nie wiem o co się kłócicie, ale z mojej strony sprawa wygląda tak.
Len ma niemiłe wspomnienia z tą grupę, zapewne związane ze strategią Dania -wchłaniania ludzi i grup, zajmujących się tłumaczeniami. Kradzionych tłumaczeń raczej nie było, takie występują na portal24h.pl

Skorzystam z rzadkiej obecnosci criava ^^ Jak wygląda aktualna sytuacja grupy? Są jakieś inne projekty poza gtaIV, co z waszą stroną i członkami.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 17 cze 2009, o 14:20

@Śledziks
początkowo większość osób przy gta 4 to były osoby z PLP

fakt faktem prawie wszyscy olali sprawę i skład się mocno zmienił.


@bemberg
Aktualna sytuacja grupy wygląda mizernie. Skład jest nieaktualny, jedyne co, to Danio rozeznał się mniej-więcej kto planowałby ewentualnie pozostać w grupie. Pewnie wszystko zostanie reaktywowane razem ze stroną.

Co do strony to jest niestety nieciekawie. Już 3 grafik nas wystawił. Przez długi czas mówił, że projekt nowej strony już jest mocno rozwinięty, później nie odpisywał, aż w końcu okazało się, że NIC nie zrobił i tylko mówił, że coś ma :/ Okazuje się, że nikt nie chce pomóc za darmo, przynajmniej nikt z tych, kto się zgłosił. Niebawem być może zostanie chwilowo uruchomiona stara strona lub przejściowa, o nieco innym wyglądzie (ale nie ostatecznym) i zostaną przeprowadzone nabory na grafika strony, który faktycznie coś zrobi, a nie będzie tylko udawał, że robi.

Poza GTA IV nie wiem, czy są inne projekty. Czeka mój i m.in. Madera oraz Rogigora NFS: UG2 do wydania oraz mój Hacker Evolution. Obie pozycje są już skończone, tylko underground wymaga drobnej korekty. Co do innych projektów to nie wiem, bo nie kontaktowałem się w tej sprawie ani z Daniem, ani z innymi tłumaczami.
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: Len » 17 cze 2009, o 14:21

Criav: Cytowałem ponieważ radzisz mi, żebym dokładnie zapoznawał się z tekstem a sam tego nie robisz. Teraz po raz kolejny - powinieneś zwrócić uwagę na czas przeszły jaki użyłem w swojej wypowiedzi mówiącej o spolszczeniu SimCity 4. A to sugeruje, iż wiem że obecnie nie ma tam tego spolszczenia (inaczej użyłbym czasu teraźniejszego), więc naprawdę nie musisz mi tam niczego szukać. I pisać pierdoły :P

Twig, Śledziks: Ten portal po prostu robi wszystko, żeby jak najwięcej osób z niego korzystało i był bezkonkurencyjny. Przeciętnego gracza z piratem nie bardzo obchodzi kto robił to spolszczenie, więc mu się to udaje. Tylko czemu sądzisz, że jest chamem? Nie twierdzę, że tak nie jest, znam się na ludziach, od razu poznałem jakim typem człowieka jest. Z takimi już miałem do czynienia (czasem odnoszę wrażenie, że to ta sama osoba), dlatego rozmawiam z nim tylko wtedy, kiedy muszę. Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że ty już miałeś jakieś doświadczenia z adminem portal24h.pl? ;)
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

Awatar użytkownika
criav
Posty: 13
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 19:39
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Re: O PLProjekt

Postautor: criav » 17 cze 2009, o 14:29

W takim razie wybacz, myślałem, że chodzi Ci o dawno wydane spolszczenie, które wciąż jest na stronie. Swoją drogą nie spotkałem się jeszcze z tym, by spolszczenie zostało w ogóle usunięte z Downloadu, no ale nieważne. Ja jestem w PLP od kilku lat i spolszczenia do SimCity 4 sobie nie przypominam. No ale nie wiem jak to z nim było. Choć szczerze to wątpię w taką sytuacją. Danio może nie specjalnie przejmuje się losem PLP, ale nie pozwoliłby na wydanie spolszczenia bez korekty, a co dopiero zerżniętego z oficjalnej łatki.
>>>PLProjekt Team<<<

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: O PLProjekt

Postautor: Śledziks » 17 cze 2009, o 14:37

Twig, Śledziks: Ten portal po prostu robi wszystko, żeby jak najwięcej osób z niego korzystało i był bezkonkurencyjny. Przeciętnego gracza z piratem nie bardzo obchodzi kto robił to spolszczenie, więc mu się to udaje. Tylko czemu sądzisz, że jest chamem? Nie twierdzę, że tak nie jest, znam się na ludziach, od razu poznałem jakim typem człowieka jest. Z takimi już miałem do czynienia (czasem odnoszę wrażenie, że to ta sama osoba), dlatego rozmawiam z nim tylko wtedy, kiedy muszę. Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że ty już miałeś jakieś doświadczenia z adminem portal24h.pl? ;)
Ponad 800 postów i status top grafika na forum to chyba dużo co nie? ;) Na tym forum poznałem bardzo dużo osób i większość z nich podziela moją opinię i tak samo jak ja właśnie przez admina odeszło z forum. No ale to nie temat o portalu 24h tylko plp ;)

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: O PLProjekt

Postautor: Grahf Wiseman » 17 cze 2009, o 19:16

Primo - Len, z całym szacunkiem, ale następnym razem proszę rozeznać się w sytuacji przed oskarżeniami kogokolwiek. Mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy.
criav w swoim imieniu przepraszam za zaistniałą sytuację.

Secundo - PLP upadło co do tego nie ma wątpliwości. Plany były śmiałe(Sanitarium, BS, BTSS, chyba Grim Fandango), ale wyszły tylko częściowo. Chyba nieco zbyt śmiało wpisywano pomocników na listę członków.
Z własnego doświadczenia wiem, że pomoc za darmo to coś co nie leży od tak na ulicy^^

Tercio - Danio tworzy jakąś niezdrową aurę rywalizacji pomiędzy tłumaczami. taka polityka bardzo mi nie odpowiada. Jakieś zdrady grupy, konkurencja - śmieszne.

Do tego naobiecywał super stronę(strona powinna pełnić funkcję informacyjną - co on tam chce włożyć? Grafiki - 2 GB? Filmy w HD?) a w rezultacie nie ma żadnej. Nie będę owijał w bawełnę - zmarnował się cały potencjał grupy, Danio chyba za bardzo nie chce tego ciągnąc, a zarazem nie chce przekazać "władzy".
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości