Ysska

O nas.
Awatar użytkownika
Ysska
Kosiarka umysłów
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2009, o 20:03

Ysska

Postautor: Ysska » 14 lip 2009, o 20:57

Witam serdecznie :)

Kilka tygodni temu przeglądając Internet w poszukiwaniu polskich tłumaczeń pewnej gry natknęłam się na portal Grajpopolsku. Przystanęłam, poczytałam... i zaczęłam tu wracać. No i w końcu nadszedł czas na pierwszy post.

Przyznaję, że w bezpośrednim spolszczaniu gier (w sensie technicznym etc.) nie mam absolutnie żadnego doświadczenia. Natomiast od dwóch lat nadzoruję projekt, który można chyba nazwać pokrewnym - mianowicie tłumaczenia questów do World of Warcraft (oraz różnych tekstów powiązanych, zawartych w grze listów itp.). Efekty pracy można zobaczyć tutaj: http://wowpopolsku.pl. Początkowo chodziło w nim głównie o przybliżenie fabuły gry i ciągły kontakt z językiem, a urosła z tego taka kobyła...

Pozdrawiam
Ysska
Na harfach morze gra - kłębi się rajów pożoga -
i słońce - mój wróg, słońce! - wschodzi, wielbiąc Boga.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Ysska

Postautor: Grahf Wiseman » 14 lip 2009, o 21:09

Witam raz jeszcze na forum. Strona i pomysł bardzo zacny (aczkolwiek nie grywam w WoW) i jak widzę świetnie zrealizowany^^ Pozdrawiam raz jeszcze.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Ysska

Postautor: Śledziks » 14 lip 2009, o 22:36

Ja za to gram w WoWa :D świetna strona, sam kiedyś miałem uczestniczyć w podobnym projekcie, ale osoba za niego odpowiedzialna olała sprawę i nic z tego nie wyszło. Witaj na forum :)


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości