[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
ZofenFBK
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, o 11:31

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: ZofenFBK » 6 mar 2020, o 15:45

Jakoś kilka dni temu zakupiłem The Walking Dead The Telltale Definitive Series i wczoraj skończyłem pierwszy sezon myślałem, że będę robił błędy, bo nie znam aż tak dobrze angielskiego ALE znam na tyle by zrozumieć to co się tam działo rozumiałem większość można powiedzieć, że mógłbym zagrać jeszcze drugi sezon po angielsku i tak zrobię, a potem 3 i finał, ale i tak poczekam na spolszczenie do The Final Season na steam, bo właśnie na steam'ie grałem po polsku i tam zamierzam dokończyć historię Clementine po polsku.

Pozdrawiam i miłego dnia/wieczoru.

Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 17
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 16:13

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: XaNtoR » 9 mar 2020, o 16:56

Mam nadzieję że przeportowanie wersji steam na wersję epicgames nie zajmie kolejnego roku... bo właśnie tylko tam mogłem kupić tą grę...

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 12 mar 2020, o 14:51

Panie Norek , napiszę coś co wiele osób myśli ale nikt o tym nie pisze.

Mianowicie , kiedyś GPP była powazną grupą ludzi ,spolszczenia do gier od TTG wychodziły regularnie , teraz rozgrzebaliscie mase tytułów typu Batman czy TBTBL i od kilku lat niema postępów. Proszę więc , nie obiecujcie czegoś czego i tak nie skończycie , poniewaz rozbudzacie tylko nadzieje graczy którzy kupuja daną grę i nigdy jej nawet nie odpalą bo nie doczekają się one spolszczenia.

Jest to po prostu niepowazne , ja wiem ze są braki w zasobach ludzkich itp. Ale czy nie mozna by dac np opcji donate?
Za zebrany hajs mozna wynajać ludzi. A jesli nie ,to po prostu dajcie znać które spolszczenia nie wyjdą.

Drugą sprawą jest to ze blokujecie projekty ludzi ,którzy chcą portować wasze spolszczenia na na androida.
Myślałem ,ze tworzycie spolszczenia aby wiecej ludzi moglo zagrac w dany tytuł , a wy się obrazacie bo chca to robic ludzie spoza GPP...

I pisze to z całą sympatią do GPP bo zrobiliście juz nieraz kawał dobrej roboty.
No trochę się zgodzę np z tym że można by było zarzucić pieniądzem w waszą stronę żebyście mieli za co robić.
Beton

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: dudo66 » 17 mar 2020, o 08:02

Dobry pomysł.Dajcie opcje donate.

Awatar użytkownika
DirkPitt1
Posty: 62
Rejestracja: 21 sie 2019, o 11:43

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: DirkPitt1 » 19 mar 2020, o 12:35

Z jednej strony pomysł dobry. Z drugiej, dopóki tłumacze robią za darmo, nikt się nie czepia. A pojawi się taka opcja, to zaraz znajdzie się ktoś gotowy ich pozwać za nielegalne modyfikowanie oprogramowania i czerpanie z tego korzyści finansowych.
"I said grab him, not stab him."
"You look like you need a monkey."

MrXdanGames
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, o 14:39

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: MrXdanGames » 24 mar 2020, o 14:42

Prosze stowrzycie tlumaczenie do wszystkich epizodow sezonu 4 the walking dead w tym roku <3

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 25 mar 2020, o 22:00

Tłumaczenie już jest zostały testy :)
Beton

huki9415
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, o 16:03

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: huki9415 » 2 kwie 2020, o 06:32

Potwierdzone info?

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 2 kwie 2020, o 23:59

Potwierdzone info?
Informacja z głównego postu tego tematu :)
,,Odcinki 1-4 przetłumaczone.
Odcinek 1 po korekcie.
Testy (każdy odcinek musi być ukończony minimum 3 razy, żeby sprawdzić jak najwięcej ścieżek dialogowych):
Odcinek I: 1 z 3 tur.
Obecnie pracujemy na wersji steamowej, natomiast postaramy się także uwzględnić wersję z Epic Games Store."
Beton

ventomek
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2020, o 20:17

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: ventomek » 9 kwie 2020, o 20:28

Potwierdzone info?
Informacja z głównego postu tego tematu :)
,,Odcinki 1-4 przetłumaczone.
Odcinek 1 po korekcie.
Testy (każdy odcinek musi być ukończony minimum 3 razy, żeby sprawdzić jak najwięcej ścieżek dialogowych):
Odcinek I: 1 z 3 tur.
Obecnie pracujemy na wersji steamowej, natomiast postaramy się także uwzględnić wersję z Epic Games Store."
Śmiechu warte. O tym że gra jest już przetłumaczona i zostały tylko testy Norek informował w jednym z komentarzy już pod koniec września. Co z tego wynika? Ano to, że 1 tura testów z potrzebnych 3 dla pierwszego odcinka zajęła im pół roku!! A gdzie pozostałe odcinki? W tym tempie będziemy czekać na to spolszczenie latami. Doceniam dobre chęci grupy, ale skoro są aż tak bardzo zajęci to może w ogóle nie powinni się za to zabierać bo nadzieja i cierpliwość oczekujących z czasem zamienia się we frustrację


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości