[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 16 maja 2020, o 12:17

,,Odcinek I: 2 i 3 z 3 tur."
Trzymam kciuki :)
Beton

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 13 cze 2020, o 06:50

Hej cześć
Czy pracę jeszcze trwają? Jeśli projekt jest porzucony to czy mogę otrzymać dotychczasowy efekt prac? Spróbowałbym to dokończyć w miarę możliwości (ale pewnie nie byłoby to na takim dobrym poziomie jakim wy robicie). Dzięki!

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Izzie » 13 cze 2020, o 09:56

Hej cześć
Czy pracę jeszcze trwają?
Oczywiście, że tak, przecież znajdujesz się w dziale "Projekty", a nie "Projekty porzucone i nieaktywne".
Kończymy testy ep1, niedługo weźmiemy się za ep2.
Wszystko jest napisane w pierwszym poście.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 13 cze 2020, o 10:49

No niby tak ale nie pisze tam chyba kiedy był ostatnio aktualizowany po tym co ludzie piszą też widać że chyba długo się nic nie działo dlatego pytam.
Ale dzięki za odpowiedź, czekam na spolszczenie dzięki wam ograłem wiele świetnych tytułów w które bym pewnie nigdy nie zagrał gdyby nie spolszczenia:/
Więc teraz też na was liczę i kibicuję

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 14 cze 2020, o 07:40

Ehh poszperałem trochę i na forum i na waszym FB i zauważyłem że już przynajmniej od lutego ''lada moment zabieracie się za ep2'' więc nie wiem czy to faktycznie się tak przeciąga czy poprostu nie chcecie ludzi zrazić że tego jednak nie robicie...
Nie mniej nadal na was liczę i wam dopinguję chociaż zaliczyłem dopiero 2s (bo nie dawno w zasadzie dla spolszczonych twd kupiłem pc na konsoli nie stety nie ma spolszczeń za wiele) to nadal mam wielką ochotę poznawać następne epizody.
Chętnie bym pomógł w robocie ale nie wiem czy się na coś przydam bo ze spolszczeniami nie wiele mam wspólnego..

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Izzie » 14 cze 2020, o 10:17

Ehh poszperałem trochę i na forum i na waszym FB i zauważyłem że już przynajmniej od lutego ''lada moment zabieracie się za ep2'' więc nie wiem czy to faktycznie się tak przeciąga czy poprostu nie chcecie ludzi zrazić że tego jednak nie robicie...
Nie mamy w zwyczaju okłamywać ludzi, bo i po co? :)
Prace nad ep1 zostały skończone - wczoraj. Post zaktualizowany - robimy to na bieżąco, tak jak zostało napisane.
Tak, praca nad spolszczeniem trwa długo. Takie życie, pozostaje ci się uzbroić w cierpliwość.
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 14 cze 2020, o 13:06

Oo to fajno
Na takie rzeczy warto czekać

Aromat z wiśni
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2020, o 10:16

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Aromat z wiśni » 21 cze 2020, o 10:25

I jak idzie? Ruszy się coś jeszcze w ten weekend czy znowu wyjdzie kilka miesięcy ciszy?

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 21 cze 2020, o 15:08

Szczerze chciałbym w to wierzyć że coś się ruszy bo sam czekam żeby ograć sezon ale patrząc jak im to idzie to chyba nie powinienem sobie robić nadziei że szybko zagram

Aromat z wiśni
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2020, o 10:16

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Aromat z wiśni » 21 cze 2020, o 18:57

Weź wgl nic nie mów ostatnio całą serie od początku zagrałem i znowu się wkręciłem i codziennie po kilka razy sprawdzam czy coś się zmienia bo co więcej mogę zrobić.......
Też słabo ze strony telltale i skybound że w 2018 roku robią grę bez polskiego języka. Kiedyś brak polskiego języka był no akceptowalny ale teraz?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości