[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
KAMILXDPL-Kamil
Posty: 24
Rejestracja: 21 sty 2017, o 18:04

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: KAMILXDPL-Kamil » 2 sie 2020, o 09:07

I jak postępy ?

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 12 sie 2020, o 10:41

Brak postępów

Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 17
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 16:13

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: XaNtoR » 13 sie 2020, o 17:42

Przychodzę na forum po 3 miesiącach, a postępu brak :)
Żeby chociaż poświęcić pół godziny, podczas jednego wolnego dnia, nie wieżę że przez 3 miesiące nie było by w ogóle postępu, zwłaszcza że ekipa nie jest 1 osobowa :|

KAT
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2020, o 19:07

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: KAT » 13 sie 2020, o 19:24

Patrząc na co poniektórych to mam dla Was świetnego pomysła.. Może sami popracujcie nad spolszczeniem, tylko błagam żeby było trochę lepsze niż z tłumacza google.. Niech tłumaczą i rok, ja cierpliwie poczekam. Zawsze uważałem że lepiej poczekać dłużej i dostać w pełni gotowy produkt. Na przekład niektórych książek czeka się czasem kilka lat.
Co do tłumaczenia to mam tylko 1 pytanie, bo pisaliście o wersji na steamie i epicu a czy można liczyć też na GOGa? :D
Pozdrawiam

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 15 sie 2020, o 20:09

Ale oni już przeszło rok je robią

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: seraf5 » 16 sie 2020, o 11:02

Ale oni już przeszło rok je robią
A nawet dwa.

Ja bym po prostu zagrał po angielsku, zresztą sam to zrobiłem, w dniu premiery gry. Musicie pamiętać, że to tłumaczenie robią dorośli ludzie, z obowiązkami. Ja na nie nie czekałem wcale - ale szanuję, jeżeli w końcu powstanie. Czytając te narzekania mnie by się odechciało nad tym pracować.

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 21 sie 2020, o 16:05

Ja tam nadal czekam za tym tłumaczeniem bo po angielsku grać dla mnie to by była katorga :D
Beton

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 22 sie 2020, o 01:49

Ja również czekam cały czas na spolszczenie .
Za moich czasów nie uczyli w szkole języka angielskiego tylko rosyjski .
Grę kupiłem jakiś tydzień temu widząc ją na youtubie jako "zagrajmy w ........." widziałem spolszczenia więc kupiłem całą serię dy doszedłem do final sezon ogarnęło mnie nie małe zdziwienie że nie ma spolszczenia do tego sezonu.
Bo angielsku nie ma sensu grać strzelając na ślepo w wybory.
Spokojnie poczekam bo nic innego nie pozostaje.
Wiem że jest to ciężka praca i chłopaki robią to charytatywnie więc nie należy ich poganiać i wielki szacunek dla nich za tak ciężką pracę dla naszej społeczności .
Pozdrawiam.

Fiji
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, o 21:32

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Fiji » 24 sie 2020, o 21:44

Założyłam konto specjalnie żeby się wypowiedzieć w tym wątku, bo to co się tu dzieje jest dla mnie kpiną.
Wątek został założony ponad rok temu, od 8 sierpnia 2019 trwają testy pierwszego odcinka, a 20 lutego 2020 pojawiła się informacja ,,Niedawno ruszyły testy pierwszego odcinka. Stawiam, że całość zajmie kilka najbliższych tygodni, liczę się z krótkimi przerwami, ale zachęcam do zaglądania do pierwszego wpisu, będę go aktualizował w miarę na bieżąco.''
Faktcznie 8 sierpień 2019 i 20 luty 2020 to ,,niedawno'', a ,,kilka najbliższych tygodni'' zmieniło się w ,,do obecnej chwili nie ma''.
Rozumiem ,,dorośli ludzie, mają swoje sprawy, zajęcia, problemy'', etc., ale już nie przesadzajmy, co?
Tak jak ktoś wyżej pisał 30 min. w ciągu dnia czy nawet kilku dni, te kilka osób zawsze znajdzie, bo nie ośmieszajmy się stwierdzeniami, że ludzie są aż tak zajęci.
A jeśli z jakiegoś powodu są aż tak zajęci to zorganizujcie większy zespół. Załóżcie Patronite, zbierajcie datki na ,,działalność tłumaczeniową, nie sprzedż tłumaczenia gry'' (czy coś w tym stylu), żeby nie narazić się na jakieś prawne nieprzyjemności, i działajcie sprawnie.
Datki doby nie wydłużą, ale większa ilość osób w ekipie chyba będzie coś robić, a wystarczy umiejętnie przeprowadzić nabór i znajdziecie porządne osoby, a nie ludzi wklejących tekst w tłumacza.
A jeśli ktoś ma zamiar napisać ,,Możesz grać po angielsku i nie spinać dupy'' to z góry odpowiadam, że tak, mogę, ale z jakiegoś powodu wolę po polsku tak jak wszyscy tu.
A skoro ktoś postanowił zabrać się za robienie tłumaczenia do gry to niech szanuje ludzi, którzy na to czekają, bo to, że robi to ,,charytatywnie'' nie znaczy, że nie można mieć pretensij skoro się ociąga z pół roku (był wpis mówiący o tym, że przez miesiąc nic się nie ruszyło.)

Avernus
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2020, o 22:07

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Avernus » 25 sie 2020, o 22:39

Ja też specjalnie założyłem konto żeby się wypowiedzieć.
Wy serio myślicie że ktoś czeka wgl czeka na to spolszczenie? Prawie każdy YouTuber zrobił własne spolszczenie kilka dni po premierze gry.Jak YouTuber ogarnął przetłumaczyć dziennie po ok 40min odc.który nagrał to ciężko grupce osób to ogarnąć? Bo akurat oglądałem Kaftana od dnia premiery i dziennie wlatywał albo co drugi dzień przetłumaczony odcinek.Dzięki temu też można wiedzieć jaka jest mniej więcej dalsza fabuła gry. Są filmy z każdym innym wyborem co by się wydarzyło. Tak naprawdę nie ma po co robić tego tłumaczenia, może nawet sami porzucili projekt bo nikt za frajer nie będzie robił bo woli wyjść na rower po pracy niż siedzieć przy kompie na darmo, sam mam tak jak wracam z pracy. . Następnym razem trzeba było się zebrać i zrobić zbiórkę kasy bo w końcu nie mała społeczność czekała na ostatni finalny sezon twd, gdzie na pewno więcej osób może nawet by się zgłosiło do pomocy.Po prostu mądry polak po szkodzie. Jest już lekko ponad 2 lata od wydania gry i wątpię żeby tutaj cokolwiek się zmieniło. Prędzej koronawirus ucichnie niż pokaże się wasze spolszczenie.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości