[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
NicekovskyPL
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2020, o 20:35

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: NicekovskyPL » 3 sty 2021, o 18:40

Wszystkie skończone, ale tylko odcinki 1 i 2 po korekcie (sprawdzone) a 3 oraz 4 nie sprawdzone, nie wiesz czy są dobrze przetłumaczone, działają i najważniejsze, nie będą powodowały problemów z grą

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 5 sty 2021, o 06:14

Wszystkie skończone, ale tylko odcinki 1 i 2 po korekcie (sprawdzone) a 3 oraz 4 nie sprawdzone, nie wiesz czy są dobrze przetłumaczone, działają i najważniejsze, nie będą powodowały problemów z grą
Skoro tak, to kiedy można się spodziewać opcji pobrania tego spolszczenia ?

NicekovskyPL
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2020, o 20:35

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: NicekovskyPL » 5 sty 2021, o 21:14

Wszystkie skończone, ale tylko odcinki 1 i 2 po korekcie (sprawdzone) a 3 oraz 4 nie sprawdzone, nie wiesz czy są dobrze przetłumaczone, działają i najważniejsze, nie będą powodowały problemów z grą
Skoro tak, to kiedy można się spodziewać opcji pobrania tego spolszczenia ?
"Kiedy braliśmy się za jakiś projekt, zawsze liczyłem się z tym, że zrobimy to szybko. Niestety ja nie mam zdolności technicznych i zawsze w tym temacie polegałem i polegam na innych. Teraz czekam na instalator od technika. Kiedy go dostanę? Nie wiem, bo nie mam na to wpływu. Nasz technik jest zajęty swoimi sprawami tak samo jak ja i większość tłumaczy, z którymi współpracuję od lat." Jak napisał sam @Norek - czekają na technika, dlatego też zapytałem czy jest szansa na skończenie projektu (all odcinki) i czy istnieje możliwość aby dostali w takim stanie, w jakim sie aktualnie znaduje (all przetłumaczone i 1-2 po korekcie)

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 5 sty 2021, o 23:27

Wszystkie skończone, ale tylko odcinki 1 i 2 po korekcie (sprawdzone) a 3 oraz 4 nie sprawdzone, nie wiesz czy są dobrze przetłumaczone, działają i najważniejsze, nie będą powodowały problemów z grą
Skoro tak, to kiedy można się spodziewać opcji pobrania tego spolszczenia ?
"Kiedy braliśmy się za jakiś projekt, zawsze liczyłem się z tym, że zrobimy to szybko. Niestety ja nie mam zdolności technicznych i zawsze w tym temacie polegałem i polegam na innych. Teraz czekam na instalator od technika. Kiedy go dostanę? Nie wiem, bo nie mam na to wpływu. Nasz technik jest zajęty swoimi sprawami tak samo jak ja i większość tłumaczy, z którymi współpracuję od lat." Jak napisał sam @Norek - czekają na technika, dlatego też zapytałem czy jest szansa na skończenie projektu (all odcinki) i czy istnieje możliwość aby dostali w takim stanie, w jakim sie aktualnie znaduje (all przetłumaczone i 1-2 po korekcie)
Dziękuję bardzo za odpowiedz i przepraszam nie miałem zamiaru ani trochę ponaglać , po prostu z czystej ciekawości się zapytałem.
Doskonale rozumiem wasze sytuacje i jak parę miesięcy temu pisałem , podziwiam za wkład w pracę dla naszej społeczności.
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

adam sasza
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2021, o 18:59

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: adam sasza » 8 sty 2021, o 19:03

Myślę, że jakbyś przeprosił za to, że przepraszasz to na pewno momentalnie wysłaliby Ci spolszczenie na pocztę :D

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: dudo66 » 9 sty 2021, o 21:01

Naprawdę nie wiem gdzie niektórzy się uchowali ,że jeszcze nie umieją języka angielskiego ,chociaż na poziomie komunikatywnym.

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 10 sty 2021, o 11:48

Mam pytanie kiedy będzie możliwość dodania spolszczenia dacie radę do 2 miesięcy?
Beton

Aromat z wiśni
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2020, o 10:16

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Aromat z wiśni » 11 sty 2021, o 12:40

Naprawdę nie wiem gdzie niektórzy się uchowali ,że jeszcze nie umieją języka angielskiego ,chociaż na poziomie komunikatywnym.
Niektórzy po prostu chcą mieć ten luksus i grać w języku w którym się najlepiej czują. Jeżeli tobie gra się tak samo wygodnie po Polsku i Angielsku to jedynie pozazdrościć umiejętności. Według mnie akurat tego typu gra wymaga Polskiego do wygodnej gry, bez polskiego to ja mogę grać w jakieś ścigałki czy strzelanki a nie w gry których podstawowym elementem jest fabuła i gra na emocjach.

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 11 sty 2021, o 15:23

Naprawdę nie wiem gdzie niektórzy się uchowali ,że jeszcze nie umieją języka angielskiego ,chociaż na poziomie komunikatywnym.
Ja jestem rocznik 77 i w szkole miałem język Rosyjski , nie było ani Niemieckiego ani Rosyjskiego, w czasie mojej nauki w szkole była jeszcze komuna.
A teraz nie mam czasu, ani głowy do nauki języków obcych .
W ten sposób mógł tylko napisać człowiek który nie zna życia i wszystko ma podłożone pod nos i nie zna czasów kiedy w wakacje biegało się po podwórku a nie siedziało przed komputerem czy w telefonie bo za mojego dzieciństwa jeszcze nie było takich rzeczy , a rozmowę telefoniczną zamawiało się z wyprzedzeniem na poczcie.

Chr0no
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2021, o 13:50

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Chr0no » 18 sty 2021, o 13:53

Jak wyglądają prace nad spolszczenie do TWD The Final Season, bo nie ukrywam jestem juz zniecierpliwony czekając na spolszczenie.?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości