LIFE IS STRANGE 2 - Ostateczna odpowiedź

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Olafcio
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, o 18:25

LIFE IS STRANGE 2 - Ostateczna odpowiedź

Postautor: Olafcio » 22 lis 2020, o 23:31

Witam, piszę by spytać czy spolszczenie do Life is Strange 2 powstaje ? lub czy powstanie ?
Wiem że posty są tego typu ale nic a nic nie można z nich ogarnąć, były jakieś problemy, komuś się udało wrzucić kilka zdań, ktoś pisał że powstają 2 wersje spolszczenia czy coś po prostu masakra...

Więc pytam : ,,CZY OSTATECZNIE SPOLSZCZENIE DO LIFE IS STRANGE 2 POWSTAJE LUB CZY POWSTANIE ?,,
(Jeżeli by powstawało to kiedy mniej wiecej by juz było itp ?)
Sorrki że tak trochę bez kultury itp. :)

mat123321
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, o 17:24

Re: LIFE IS STRANGE 2 - Ostateczna odpowiedź

Postautor: mat123321 » 24 lis 2020, o 17:30

Na spolszczenie od graj po polsku to już bym nie liczył bo tak mniej więcej od roku jeśli nie gorzej pracę "chwilowo" wstrzymano. Patrząc na ich posty z facebooka to ten projekt od dawna jest kompletnie martwy i nic się w nim nie ruszyło.
Ale jest światełko w tunelu, na grupie z Life is Strange był kiedyś post w którym ktoś szukał osób do własnego spolszczenia. Napisałem do niego z miesiąc temu i mówił że aktualnie tłumaczą Captain Spirit.
Tu masz link do tego posta, napisz do autora jakie postępy mają. Mam nadzieję że dadzą radę to zrobić

https://www.facebook.com/groups/8217178 ... 622563786/

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: LIFE IS STRANGE 2 - Ostateczna odpowiedź

Postautor: maron97 » 25 lis 2020, o 02:22

Na spolszczenie od graj po polsku to już bym nie liczył bo tak mniej więcej od roku jeśli nie gorzej pracę "chwilowo" wstrzymano. Patrząc na ich posty z facebooka to ten projekt od dawna jest kompletnie martwy i nic się w nim nie ruszyło.
Ale jest światełko w tunelu, na grupie z Life is Strange był kiedyś post w którym ktoś szukał osób do własnego spolszczenia. Napisałem do niego z miesiąc temu i mówił że aktualnie tłumaczą Captain Spirit.
Tu masz link do tego posta, napisz do autora jakie postępy mają. Mam nadzieję że dadzą radę to zrobić

https://www.facebook.com/groups/8217178 ... 622563786/
Jaki sens jest tłumaczyć Captain Spirit, skoro GPP przetłumaczyło tę grę? Nie została jeszcze wydana jedynie. Oczywiście można tworzyć i po dziesięć wersji danego spolszczenia, ale jaki jest tego sens?

Z LiS 2 był ten sam problem, co z Captain Spirit, ale to problemu już nie stanowi.

Olafcio
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, o 18:25

Re: LIFE IS STRANGE 2 - Ostateczna odpowiedź

Postautor: Olafcio » 27 lis 2020, o 12:01

Siemka, dzięki za odpowiedzi, spytam się na tej grupie, a GPP przetłumaczyło lis 2 lub captain ? Jeżeli tak to kiedy mniej więcej będzie wydane jeżeli można wiedzieć ? Dzięki i Pozdrawiam

Chr0no
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2021, o 13:50

Re: LIFE IS STRANGE 2 - Ostateczna odpowiedź

Postautor: Chr0no » 18 sty 2021, o 13:55

Jak tam spolszczenie do LIS 2?


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości