[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: dudo66 » 27 sty 2021, o 08:12

Jestem akurat rocznikiem 89-tym ,także w szkole również miałem ruski.Życie znam.Miałem ambicję ,więc ang nauczyłem się ,na własną rękę.A lenie niech czekają na spolszczenie.

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 27 sty 2021, o 22:20

Ale niektórych boli że ktoś woli czekać na spolszczenie niż grać po ang.

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 27 sty 2021, o 22:26

Ale niektórych boli że ktoś woli czekać na spolszczenie niż grać po ang.
Masz bardzo dużą rację , boli ich to jak diabli życie im się wali bo my czekamy na spolszczenie 😁😁😁😂😂😂

JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: JonSnow » 3 lut 2021, o 19:38

Obstawiam że spolszczenie wyjdzie jeszcze w pierwszej połowie tego roku, co prawda ja już dawno odpuściłem sobie czekanie, ale muszę powiedzieć że sporadycznie i tak zaglądałem do tego wątku i przyznam szczerze że z jednej strony w opór szanuję wytrwałość co niektórych w oczekiwaniu na te spolszczenie, a z drugiej strony współczuję, że nadal przez tyle czasu spolszczenie się nie ukazało w jakiejkolwiek formie. Teraz z tego co widziałem problemem jest już jedynie otrzymanie instalatora od technika, ale czy to koniecznie musi być "ten" technik? Nie można w celu przyspieszenia tego procesu znaleźć innego, który by szybko ogarnął temat i jednocześnie ściągnął z autorów spolszczenia tę ciągłą presję ze strony oczekujących i zakończył raz na zawsze ten temat? Bo już kij z tym czy te spolszczenie będzie w całości po korekcie czy też nie, ktoś z czasem pewnie i tak by ogarnął i poprawił jakieś większe niedociągnięcia.

prezezes
Posty: 1
Rejestracja: 4 lut 2021, o 02:22

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: prezezes » 4 lut 2021, o 02:29

Panowie, którzy robią to spolszczenie: robicie świetną robotę i już nie mogę się doczekać aby otrzymać od was to spolszczenie.
Mam nadzieję, że wszyscy się trzymacie w tych ciężkich czasach(też mamy zarazę).
Wszystkiego dobrego i czekam z niecierpliwością!

Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 17
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 16:13

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: XaNtoR » 20 lut 2021, o 19:18

To już będzie na pewno ponad 2 lata jak topic został założony. Poprzednie części tłumaczeń do TWD wychodziły dużo szybciej... szczerze mówiąc to ja już przestałem czekać.....................
Za tyle czasu poświęconego w ten projekt, sam bym chyba się zdecydował zacząć go sprzedawać... osobiście nie wstydziłbym się kupić spolszczenia za dyszkę lub dwie :P

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 21 lut 2021, o 03:51

To już będzie na pewno ponad 2 lata jak topic został założony. Poprzednie części tłumaczeń do TWD wychodziły dużo szybciej... szczerze mówiąc to ja już przestałem czekać.....................
Za tyle czasu poświęconego w ten projekt, sam bym chyba się zdecydował zacząć go sprzedawać... osobiście nie wstydziłbym się kupić spolszczenia za dyszkę lub dwie :P
Ja tak samo wspierał bym jak by to pomogło i przyspieszyło by to różne projekty ;)

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 21 lut 2021, o 14:01

Norek my nadal czekamy :D
Beton

Chr0no
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2021, o 13:50

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Chr0no » 21 lut 2021, o 22:48

Naprawdę jeśli potrzeba pomocy to powiedzcie to pomożemy ile tylko będzie potrzeba i ile w naszej mocy.

stach122
Posty: 147
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: stach122 » 22 lut 2021, o 09:56

To już będzie na pewno ponad 2 lata jak topic został założony. Poprzednie części tłumaczeń do TWD wychodziły dużo szybciej... szczerze mówiąc to ja już przestałem czekać.....................
Za tyle czasu poświęconego w ten projekt, sam bym chyba się zdecydował zacząć go sprzedawać... osobiście nie wstydziłbym się kupić spolszczenia za dyszkę lub dwie :P
Człowieku, niektorzy to maja problem z kupnem gry za 10zl i chwała epica jaki jest szczodry a ty mówisz i platnym spolszczeniu.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość