FF XII

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
eMceKa
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2009, o 11:02

FF XII

Postautor: eMceKa » 12 sie 2009, o 11:08

Witam . Dlaczego nikt nie chce się zając tłumaczeniem FF XII na konsolę ps2 Chodzi mi o same dialogi na przykład by poznać fabułę gry. Ja na przykład chciałbym się tym zająć tylko nie wiem nic na temat spolszczeń gier , jedynie mogę się pochwalić bardzo dobrą znajomością angielskiego ;P Jeśli ktoś chciałby mi pomóc i podesłać jakieś programy które mogłyby mi pomóc w tłumaczeniu gry i podał jakieś wskazówki (żebym się w tym nie pogubił;D) z prawdziwą przyjemnością przetłumaczyłbym tę grę:)


Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: FF XII

Postautor: Norek » 12 sie 2009, o 11:11

Kolega ffgriever ma w planach zajęcie się FF12, gdzieś na forum znajdziesz pewnie screena nawet, ale to już On sam powinien w tym temacie się udzielić:)
Pozdrawiam i witam na forum!
Ps. Wystarczył jeden taki temat, poprzedni usunąłem:)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

eMceKa
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2009, o 11:02

Re: FF XII

Postautor: eMceKa » 12 sie 2009, o 11:18

To w takim razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na postępy , życzę powodzenia w tłumaczeniu :) W sumie w grę nie gra się aż tak ciężko bez większej znajomości języka Angielskiego , ale nic nie rozumiejąc z wątku fabularnego to już nie to samo:)

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: FF XII

Postautor: ffgriever » 12 sie 2009, o 11:45

Bez programisty w tym projekcie akurat ani rusz ;). To nie jest gra dla początkującego tłumacza.

W planach mam, ba nawet prace już rozpoczęte i niewielka część tłumaczenia została wykonana. Przy obecnych możliwościach czasowych i składzie (ja i tylko ja ;) ) projekt powinien zostać ukończony za około 18-24 miesięcy (i to raczej dość optymistyczny termin).

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: FF XII

Postautor: Berion » 12 sie 2009, o 13:13

Ale za to będzie to wersja "Zodiac cośtam", której nie ma do dziś po angielsku. ;)

Aj, na śmierć zapomniałem o tej czcionce.
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości