[PC] Resident Evil 4 Remake

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
zerquin
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, o 18:19

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: zerquin » 21 cze 2023, o 14:30

Ciekawe jak tam postep prac, szkoda że autor tematu się za bardzo nie udziela bo przez to nic nie wiadomo, chociaż z drugiej strony jeśli nad tym spolszczeniem pracuje tylko jedna osoba i to tylko w czasie wolnym, to może to jeszcze zapewne trochę potrwać, samemu ciężko taki projekt ogarnąć.

Kraus3r
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2023, o 15:36

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Kraus3r » 21 cze 2023, o 18:30

Poczekajmy do końca czerwca. Ten wpis z twittera grupy re-patriacja.pl faktycznie może wskazywać, że spolszczenie ukaże się w czerwcu. Jednak jeżeli tak się nie stanie, to faktycznie byłoby fajnie, jakby ktoś z autorów spolszczenia się wypowiedział, na jakim etapie są prace nad spolszczeniem.

Tłumaczenie raczej nie zostało porzucone, bo wtedy twórcy spolszczenia raczej by o tym poinformowali.

zerquin
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, o 18:19

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: zerquin » 22 cze 2023, o 17:33

No jestem bardzo ciekaw, kiedy ten projekt ujży światło dzienne, koniec miesiąca za niedługo to może ;).

paroc26930
Posty: 28
Rejestracja: 2 cze 2023, o 08:48

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: paroc26930 » 23 cze 2023, o 13:28

No jestem bardzo ciekaw, kiedy ten projekt ujży światło dzienne, koniec miesiąca za niedługo to może ;).
Jutro minie równe 3 miesiące od premiery gry, więc może nas zaskoczą i wydadzą. Będą się mogli wtedy pochwalić, że w zaledwie trzy miesiące się wyrobili ze spolszczeniem całej gry :D

Kraus3r
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2023, o 15:36

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Kraus3r » 23 cze 2023, o 15:38

Właśnie sam o tym napisałem w poście na poprzedniej stronie, że mogą wydać spolszczenie w 3 miesięcznice wydania gry. Jeżeli spolszczenie nie wyjdzie do końca czerwca, to się okaże, ten wpis z twittera re-patriacja.pl nie miał żadnego znaczenia, więc spolszczenie może wyjść zarówno w lipcu, jak i w grudniu tego roku, a nawet jeszcze później.

Jednak tak jak napisałem wcześniej, jeżeli spolszczenie nie wyjdzie w czerwcu tego roku, to twórcy mogliby chociaż napisać, na jakim etapie są prace nad tłumaczeniem RE4.

Sebcio
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2023, o 11:13

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: Sebcio » 24 cze 2023, o 11:19

Spolszczenie do RE 8 wydali mniej więcej w ciągu miesiaca, dziwne, że RE 4 remake tak długo im idzie. :/ Do Amnesii która ma znacznie więcej tekstu twórcy użyli ChatGPT i spolszczyli w kilka dni.

zerquin
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, o 18:19

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: zerquin » 24 cze 2023, o 12:33

Szkoda kurczę że tak cicho i nic nie wiadomo na temat prac, aktualnie mam zainstalowaną na dysku, ale jeszcze nie odpalałem bo myślałem że się to spolszczenie pojawi, chyba będę musiał ponownie po angielsku popykać ;) bo mam chętkę żeby jeszcze raz przejść na najtrudniejszym poziomie ;D

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: RadolSzczecin » 24 cze 2023, o 20:07

Przestańcie marudzić...będzie to będzie.
Też bym pograł w PL ale na razie zaglądam tu cierpliwie i czekam.
Najgorsze to jest raczej to, że nowe posty w temacie sugerują że jest coś nowego w temacie spolszczenia, wchodzę ...i widzę tylko marudzenie.

Bez przyczyny się nie opóźnia a i tak nie mozna mówić o opóźnieniu bo nie był w ogóle podany termin.
Jak jest coś za darmo, to się czeka i ewentulanie wypada podziękować jak się ukaże.

paroc26930
Posty: 28
Rejestracja: 2 cze 2023, o 08:48

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: paroc26930 » 25 cze 2023, o 13:45

Przestańcie marudzić...będzie to będzie.
Też bym pograł w PL ale na razie zaglądam tu cierpliwie i czekam.
Najgorsze to jest raczej to, że nowe posty w temacie sugerują że jest coś nowego w temacie spolszczenia, wchodzę ...i widzę tylko marudzenie.

Bez przyczyny się nie opóźnia a i tak nie mozna mówić o opóźnieniu bo nie był w ogóle podany termin.
Jak jest coś za darmo, to się czeka i ewentulanie wypada podziękować jak się ukaże.
Bardziej chodzi o to, ze jeśli np. nie maja czasu i nie wiedza kiedy będą mogli ruszyć to lepiej jak dadzą znać i wtedy może inna grupa zajmie się spolszczeniem.

Inaczej może być jak np. z Enderalem, ze jedna ekipa się bawiła ze spolszczeniem kilka lat, bo ciągle był w próżni i nikt nad nim nie pracował...

Wystarczy zwykły post w stylu "spoko, ciągle nad nim pracujemy, będzie w tym roku" (o ile serio nad nim pracują i projekt nie stoi w miejscu). Jeśli ktoś zapowiada i się zobowiązuje do czegoś to mamy prawo spytać czy projekt nie umarł. Mogli spolszczenia nie zapowiadać tylko pracować w ciszy to by nikt pretensji nie miał.

Swoja droga to raczej motywujące jak ktoś interesuje się tym co robisz na tyle, ze codziennie przegląda watek, a czasem napisze komentarz, niż jakby mieli 0 feedbacku.

zerquin
Posty: 11
Rejestracja: 23 maja 2023, o 18:19

Re: [PC] Resident Evil 4 Remake

Postautor: zerquin » 25 cze 2023, o 18:18

Trochę w tym racji jest, co jednak nie znaczy że ta cisza i zero odpowiedzi od autorów nie napawa optymizmem :/ niestety.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: stach122 i 6 gości