[PC] Slay The Princess

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
RevanitaPL
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2019, o 20:39

[PC] Slay The Princess

Postautor: RevanitaPL » 18 gru 2023, o 18:35

header.jpg
Dzień Dobry
Po sprawdzeniu, przejściu oraz zachwyceniu się grą Slay The Princess, postanowiłem ruszyć do tłumaczenia jej :)
Na ten moment udało mi się ogarnąć sprawę z polskimi znakami modyfikując czcionkę, oraz jestem na końcówce tłumaczenia "ścieżki bez noża". Kto grał ten wie co mam na myśli.
Sama gra to typowy przykład zachodniej Visual Noveli w stylu "Doki Doki Literature Club", choć sama fabuła nie opiera się na jednym twiście, a jest nieco bardziej filozoficzna, spotkałem się nawet z określeniem że przypomina Jaskinię Platona.
No ale wracając do tłumaczenia, nie jest to projekt profesjonalny, a bardziej amatorski, który chciałbym doprowadzić krok po kroku do końca.
Z uwagi na bardzo fajny rozkład plików, podzielony na ścieżki, poszukuję osoby chętne do pomocy w tłumaczeniu.
Zarówno Korektorów, Testerów, ale w głównej mierze Tłumaczy, którym nie straszna obsługa Notepad'a++.
Jeśli zainteresowanie będzie tego wymagało, założę osobnego discorda, jednakże aktualnie zapraszam do kontaktu właśnie przez tą platformę.
Mój nick to: "revanitapl"

Awatar użytkownika
Annica88
Posty: 23
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:09

Re: [PC] Slay The Princess

Postautor: Annica88 » 24 kwie 2024, o 21:54

Hej. Nie wiem, czy jeszcze aktualne, ale chętnie pomogę.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 3 gości