[PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
bartrek5u
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2023, o 00:55
Grupa: Polishify
Kontakt:

[PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: bartrek5u » 19 sty 2024, o 18:40

Obrazek
‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
Powstaje spolszczenie do gry Minecraft Story Mode!

Grupa Polishify od kilku miesięcy pracuje nad spolszczeniem gry studia Telltale Games - Minecraft Story Mode.

Zdaję sobie sprawę, że Minecraft Story Mode stał się grą, jak ja to nazywam - "widmo". Po upadku studia Telltale Games, odpowiedzialnego za MSM, gra 25 czerwca 2019r. została usunięta z wszystkich sklepów cyfrowych i stacjonarnych oraz straciła wsparcie producenta. Usunięto ją również z bibliotek graczy, co w wielkim stopniu przyczyniło się do anulowania prac nad jakimikolwiek spolszczeniami do tej wspaniałej gry. Pomimo tego, głęboko wierzę, że wierni miłośnicy kwadratowego, fabularnego uniwersum Minecraft odkurzą swoje zachowane pudełkowe gry i zatopią się jeszcze raz w tej pełnej wspaniałych przygód historii PO POLSKU.

‏‏‎ ‎
‏‏‎ ‎
POSTĘP PRAC

Odcinek I, II - gotowy.
Odcinek III - w trakcie tłumaczenia.
‏‏‎ ‎
‏‏‎ ‎
Więcej szczegółów i galerię wszystkich screenów znajdziecie na naszym serwerze discord:

https://discord.gg/UxSaV4Gr3H

Dołączcie do nas i bądźcie na bieżąco z postępami prac nad spolszczeniem!




Na naszym kanale YouTube znajdziecie krótki gameplay z II odcinka (oczywiście po polsku)!

https://www.youtube.com/watch?v=13-YgdGpJ8M
‏‏‎ ‎
‏‏‎ ‎
‏‏‎ ‎
GALERIA
‏‏‎ ‎
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
‏‏‎ ‎
Spolszczenia Polishify
Jesteśmy nową grupą w "branży" tworzenia fanowskich spolszczeń do gier komputerowych. Naszym pierwszym projektem jest spolszczenie do gry Minecraft Story Mode.
bartrek5u
Zespół Polishify

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: matiko13 » 20 sty 2024, o 08:44

"Usunięto ją również z bibliotek graczy,....."

Nie zgodzę się. Ja dalej mam na steam "Minecraft Story Mode - A Telltale Game Series" z "Adventure Pass" dlc.

pewienczłowiek
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2019, o 11:04

Re: [PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: pewienczłowiek » 20 sty 2024, o 12:25

z tego co pamiętam to była wersja w naszym języku, ale na netflixie. no, ale wiadomo jak z tymi platformami strimingowymi było, ale się zmyło...

Awatar użytkownika
bartrek5u
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2023, o 00:55
Grupa: Polishify
Kontakt:

Re: [PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: bartrek5u » 20 sty 2024, o 13:01

"Usunięto ją również z bibliotek graczy,....."

Nie zgodzę się. Ja dalej mam na steam "Minecraft Story Mode - A Telltale Game Series" z "Adventure Pass" dlc.
Ciekawe. Wciąż możesz pobrać grę?
bartrek5u
Zespół Polishify

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: matiko13 » 20 sty 2024, o 13:02

"Usunięto ją również z bibliotek graczy,....."

Nie zgodzę się. Ja dalej mam na steam "Minecraft Story Mode - A Telltale Game Series" z "Adventure Pass" dlc.
Ciekawe. Wciąż możesz pobrać grę?
No tak. Tak działa steam.

Awatar użytkownika
bartrek5u
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2023, o 00:55
Grupa: Polishify
Kontakt:

Re: [PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: bartrek5u » 20 sty 2024, o 14:28

No tak. Tak działa steam.
Dzięki za info! Słyszałem, że nawet osoby, które zakupiły MSM cyfrowo straciły do niej dostęp, jeśli nie pobrali wszystkich odcinków przed wyłączeniem wsparcia. Jeśli faktycznie jest inaczej, to wspaniale :)
bartrek5u
Zespół Polishify

Kamis19
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 18:09

Re: [PC] Spolszczenie Minecraft Story Mode

Postautor: Kamis19 » 7 lut 2024, o 02:54

Gdy Netflix usunął u siebie Minecraft Story Mode troszkę się załamałem, bo to była jedyna opcja zagrać po polsku do tego z dubbingiem, a ta gra jest świetna! Naprawdę się cieszę, że wasze spolszczenie powstaje już od premiery na takie czekałem. Trzymam kciuki, żeby ten projekt dobiegł końca i żeby w przyszłości powstało również tłumaczenie do sezonu drugiego :D


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości