[PC] Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
P.G
Posty: 63
Rejestracja: 22 lip 2022, o 15:40

Re: Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Postautor: P.G » 12 sie 2023, o 16:10

Odcinek 4 Przetłumaczony

yanni2303
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2023, o 22:58

Re: Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Postautor: yanni2303 » 15 sie 2023, o 00:17

Jakby co w czwartym odcinku kiedy Nima opowiada Gerremu o wsypie po tym jak wyszli na powierzchnie (scenariusz #5Dawne Dzieje) Nima mówi o sobie w płci męskiej w zdaniach ,,Moi ludzie byli rybakami. Budowaliśmy nasze domy w pobliżu wody podczas sezonu połowowego. Uwielbiałem wodę. Pływałem w oceanie, bardzo daleko..." i kilka zdań później ,, Kiedy InGen przybył, żeby przenieść nas do Kostaryki, byłem bardzo zła na mojego ojca. Cokolwiek kazał mi zrobić, odmawiałem. Ale on nigdy nie był..." i jeszcze ,,Tak, to piękne imię. Nazwałem ją tak samo jak miasto. Tam zabiorę ją po tej pracy..." Przeszedłem całą grę jednym ciągiem właśnie i nie zauważyłem jakoś błędów żadnych innych poza czającymi się czasem gdzieś myślnikami podwójnymi lub np. jakimiś ukośnikami w zdaniach głównie na ich początku ale to jakoś bardzo nie przeszkadza i tego się nie zauważa praktycznie. Dobra robota z tym tłumaczeniem.

Awatar użytkownika
P.G
Posty: 63
Rejestracja: 22 lip 2022, o 15:40

Re: Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Postautor: P.G » 15 sie 2023, o 12:11

Jakby co w czwartym odcinku kiedy Nima opowiada Gerremu o wsypie po tym jak wyszli na powierzchnie (scenariusz #5Dawne Dzieje) Nima mówi o sobie w płci męskiej w zdaniach ,,Moi ludzie byli rybakami. Budowaliśmy nasze domy w pobliżu wody podczas sezonu połowowego. Uwielbiałem wodę. Pływałem w oceanie, bardzo daleko..." i kilka zdań później ,, Kiedy InGen przybył, żeby przenieść nas do Kostaryki, byłem bardzo zła na mojego ojca. Cokolwiek kazał mi zrobić, odmawiałem. Ale on nigdy nie był..." i jeszcze ,,Tak, to piękne imię. Nazwałem ją tak samo jak miasto. Tam zabiorę ją po tej pracy..." Przeszedłem całą grę jednym ciągiem właśnie i nie zauważyłem jakoś błędów żadnych innych poza czającymi się czasem gdzieś myślnikami podwójnymi lub np. jakimiś ukośnikami w zdaniach głównie na ich początku ale to jakoś bardzo nie przeszkadza i tego się nie zauważa praktycznie. Dobra robota z tym tłumaczeniem.
Dzięki już poprawione.
Aktualizacja Wersja 1.4.3 = download/file.php?id=4751

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Postautor: EvilDoom » 22 sie 2023, o 22:47

Gratuluje ukończenia spolszczenia. Dzięki temu przypomniałem sobie, że mam ją w bibliotece i ją ograłem. Powodzenia w kolejnych projektach.

Awatar użytkownika
P.G
Posty: 63
Rejestracja: 22 lip 2022, o 15:40

Re: [PC] Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Postautor: P.G » 7 lut 2024, o 20:05

Aktualizacja Wersja 1.4.4
download/file.php?id=4910

Awatar użytkownika
P.G
Posty: 63
Rejestracja: 22 lip 2022, o 15:40

Re: [PC] Jurassic Park The Game Telltale Spolszczenie

Postautor: P.G » 13 mar 2024, o 23:08

Aktualizacja Wersja 1.4.5
download/file.php?id=4960


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości