Captain Tsubasa Rise of New Champions

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Pawcio5021
Posty: 45
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:48

Captain Tsubasa Rise of New Champions

Postautor: Pawcio5021 » 1 kwie 2024, o 17:56

Cześć.
Szukam chętnych do tłumaczenia Captain Tsubasa Rise of New Champions. Jest to wersja v1.46.1
Rozpoczęcie tłumaczenia jest możliwe dzięki użytkownikowi Sinnerclown, kóry napisał skrypt importujący/exportujacy napisy z pliku i do pliku ttb.


Do tłumaczenia jest sporo bo prawie 92,153 wszystkich segmentów. 62,972 niepowtarzających się.
Tłumaczenie podzieliłem na grupy.
Menu, podmenu, sklep, inne zbędne rzeczy
Samouczek
Kampania Tsubasa
Kampania New Hero
Komentarze sportowe


Nie jestem fanem piłki nożnej, ale lubię anime.
Aby praca poszła sprawnie szukam ludzi, którzy:
1. mieli do czynienia z Anime, mangą, znają temat
2. interesują się piłkę nożną
3. jeśli nie znają angielskiego to mogą się go tu poduczyć.
4. Testerów. Spolszczenie będzie wymagało dużo grania.
5. Technika, który ogarnie polską czcionkę, gra zamiast ą,ć,ł,ż, daje gwiazdkę

Jeśli ktoś słabo zna angielski, korzysta z google translatora to może się zgłosić do tłumaczenia menu, podmenu, itd. To też dużo.

Tekst ma dużo \n. Dla osób, które nie wiedzą, taki znak przenosi tekst do następnej linijki.
Ogranicza nas miejsce na tekst wyświetlany w grze. Aby nie był ucinany to większość tekstu trzeba będzie skrócić.

_______________
Umieszczam też skrypt do importu/exportu, który jest prosty w obsłudze tak, że każdy może sobie samemu sprawdzać tłumaczenie.

WAŻNE: CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM.
NIE WIEM KIEDY I CZY SPOLSZCZENIE ZOSTANIE ZAKOŃCZONE. NA JEDNĄ OSOBĘ TO PRZY DOBRYM UKŁADZIE Z 4-5LATA.
SAM TŁUMACZYŁEM PROJEKTY, KTÓRE MIAŁY Z 10 tys. SEGMENTÓW, OK. 6 MIESIĘCY.
NIE PISZCIE I NIE PYTAJCIE SIĘ KIEDY ZOSTANIE ZAKOŃCZONE TYLKO TEŻ PRZY NIM POMÓŻCIE.

https://github.com/raf93278/Captain-Tsubasa.git
Załączniki
en.7z
Fonty do zrobienia
(1.18 MiB) Pobrany 9 razy
Captain_Tsubasa_Rise_of_New_Champions_text_tool1.rar
Narzędzie import/export.
(5.21 MiB) Pobrany 11 razy

Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość