[PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Endex
Posty: 32
Rejestracja: 31 sty 2009, o 13:08

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Endex » 2 wrz 2009, o 08:32

Berion dlatego napisałem jeśli nie przeszkadzam :)
Dzięki za odpowiedź. Pobawię się tym FMCB i ESR. Mam nadzieje, że mi wyjdzie.

Pozdrawiam i jak wcześniej życzę kolejnych udanych spolszczeń.
Kiedyś znów coś przetłumaczę.

Niltinco
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2009, o 15:39

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Niltinco » 2 wrz 2009, o 09:54

Ciekaw jestem czy ktoś zdobył te 100% trofików i kiedy. :)
Mnie kiedyś zabrakło tylko wszystkich stray beads (zapomniałam jak tutaj zostało to przetłumaczone ^^), ale może tym razem uda się przejść grę na 100% (wszystkie misje, przedmioty, rybki itd.). No i w przyszłości może uda mi się pobić mojego speedrun'a bo na razie mój najlepszy wynik to 7h i 10 minut.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Berion » 2 wrz 2009, o 10:24

Ten tego no, umm... miałem na myśli trophy/achievments - te z cractro. ;D

Bo generalnie zdobycie wszystkiego w tej grze to formalność. :} //dowartościowałem się, a co! ;P
~ Primum non nocere ~

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ffgriever » 2 wrz 2009, o 10:27

Jemu chodziło raczej o te z cracktra ;).

Dla odmiany, gra na 100% zaczęta od zera, czyli bez new game+, zero złota, zero przedmiotów, brak "sznura korali" (string of beads), który dostaje się za odszukanie wszystkich "zbłąkanych paciorków" (stray beads) - zajęła mi 64 godziny do ostatniego save'a (dodatkowo jakieś 35 minut chyba na walkę z wiadomo kim i następne 20 na zakończenie).

Niltinco
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2009, o 15:39

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Niltinco » 2 wrz 2009, o 10:38

Zdobyłeś wszystkie stray beads? Kurde :P. Dla mnie zdobycie wszystkiego w grze to niestety nie formalność. A masz ukryte techniki pędzla (podwójne/potrójne cięcie; 2-3 bomby; deszcz) i wszystkie 9 transformacji wilka?

Ile bonusów z cractro jest do zdobycia?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: ffgriever » 2 wrz 2009, o 10:51

Ja w te 64 godziny zdobyłem wszytko (wszystkie paciorki, 99 - ostatni dostajesz wiadomo gdzie ;) , wszystkie techniki, wszystkie ryby, wszystkie skarby, przedmioty, itp. Berion poszedł dalej, bo zdobył każdego przedmiotu po 99 (tych, co się dało) i inne takie ;).

Co do intra. Jest ich 100%. Resztę można policzyć po otrzymaniu pierwszego ^^

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Berion » 2 wrz 2009, o 10:53

Po za cięciem 3 bo to jest od ostatniego twardogłowego (a kawał z niego $%^* ;]) - nie mam zdrowia do kręcenia filmików na komórce itd. Ponadto moja gałka analogowa nie potrafi się nie przemieszczać, więc każdy ruch muszę zawsze korygować.

Ale tak po za tym to wszystko. Jak nie dajesz rady z koralami to jest gamefaqs. ;)

Ponadto mam nadwyżkę budżetową w postaci 99 itemów każdego rodzaju (poza karmikami i proszkiem bo tego można mieć po 1 i 15 sztuk). Ponad 15 milionów jenów i półtora tysiąca kłów. Podobno jestem chory psychicznie. ^^"

---

Zależy od daty. Na razie tajemnica. ;]


@ffg

ktoś mnie ubiegł ;]
~ Primum non nocere ~

Niltinco
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2009, o 15:39

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Niltinco » 2 wrz 2009, o 11:02

Kurde, to ja cienka dupa przy was jestem :P no i 99 z każdego przedmiotu by mi się nie chciało zdobywać ^^ (zresztą tylko do końca września będę cieszyć się konsolą bo potem trzeba się wyprowadzić, więc nie wiem czy wszystko uda mi się zebrać). Na ukrytego twardogłowego miałam sposób - szybkie zaznaczanie punktów na ekranie kremem nivea. :P

Nie lubię gamefaqs bo wtedy po zdobyciu czegoś w grze nie czuje tej zajebistoci. ;P
Podobno jestem chory psychicznie. ^^"
Przez grzeczność nie zaprzeczę. ;)

To w takim razie idę pocisnąć i oblookać co tam można zdobyć w tym cractro. ;)

Awatar użytkownika
Amati
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2009, o 12:48

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Amati » 2 wrz 2009, o 13:16

Z tym kremem nivea to dobry pomysł. Jak tylko widzę tą ścianę dostaje piany ;). Gdy nie uda mi się za dziesiątym razem wkurzam się na konsolę nie na ścianę. Zawsze mi się wydaje, że konsola jest zwalona i nie uznaje mi punktów. Najgorzej jest na Wyspie Oni, bo jak ci się nie uda to Issun zaczyna gadać: "Hej, Amati! Nie zapomniałaś o czymś? Musisz zaznaczyć te świecące punkty." Czy jakoś tak. Co do ukrytych technik pędzla to jeszcze jest jakaś ze śniegiem, tak? Widziałam na YouTube, zresztą tam jest wszystko i wszystkie zagubione paciorki i techniki, przemiany, bronie. Ale jeśli chodzi o paciorki to wolę sama szukać niż kożystać z podpowiedzi ^^. Pozdro!

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PS2] Opowieść o Białej Wilczycy... czyli Okami po polsku

Postautor: Berion » 2 wrz 2009, o 13:28

Twardogłowego na Wyspie Demonów można akurat ominąć na co najmniej dwa sposoby (jeden z nich wykorzystuje błędy w kolizji obiektów). ;]]
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości