Tobi

O nas.
Awatar użytkownika
Tobi
Posty: 95
Rejestracja: 20 mar 2009, o 09:39

Tobi

Postautor: Tobi » 25 wrz 2009, o 20:09

No dobra, zdałem sobie sprawę, że jestem tu już kilka miesięcy, a nic o sobie nie napisałem. Nazywam się Michał, mieszkam w pewnej wiosce w pobliżu Lubawy. W tym roku skończyłem technikum technologi drewna i nie mam zamiaru robić kariery w tym kierunku. Sam jeszcze nie wiem, co będę robić i czego oczekuje od życia. Co mnie interesuje.... Japonia i Chiny. Zaczęło się od filmów: Ręka śmierci i Pewnego razu w Chinach. Z tego drugiego tytułu uwielbiam piosenkę: http://www.youtube.com/watch?v=O8Jur3UxVcU. W wolnych chwilach lubię oglądać animowany serial Family Guy - Głowa Rodziny. Mam na swoim koncie jeden średni projekt - Uciekające kurczaki. Aktualnie pracuje nad Naruto Ninja Council 2. Podmieniłem cały tekst i teraz ,,pracuje" nad edytowaniem grafik i wyłapywaniu wszystkich błędów. Mój poziom znajomości angielskiego nie pozwoli mi na zbyt poważne projekty, ale będę pracował w tajemnicy nad pewnymi drobiazgami. No to może jeszcze zarzucę krótką listę gier, które chciałbym zobaczyć w naszym pięknym języku:
[GBA] Dragon Ball: Legend of Goku 3
[N64] Conker's Bad Fur Day
[PSX] Harvest Moon:Back to Nature
[PSX] Spyro 2
Kiedyś nie wierzyłem w kobiecą miłość i jednorożce.

Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość