PSX czcionki

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: PSX czcionki

Postautor: ffgriever » 21 lis 2009, o 18:10

Jaśniej proszę. :) Ja tu jestem lewy od lewej do prawej.
Przykro mi, ale jaśniej się nie da. To nie jest wiedza i umiejętności, które zdobywa się w kilka dni. To najczęściej długie lata pracy. Zacznij od nauki programowania w językach wysokiego poziomu. Zajmij się potem niskimi i samymi kompilatorami. Z czasem wszystkiego się nauczysz. Nie musisz ćwiczyć na psx. Możesz poznać te zagadnienia w odniesieniu do w zasadzie dowolnej platformy. Potem przejście i poznawanie następnych to będzie kilka dni studiowania nowego asm, sprzętu i technik. Do zabaczenia za rok, wcześniej raczej nie ma szans ;) (i nie, nie jestem złośliwy, po prostu tak się rzeczy mają, przykro mi).

absflg
Posty: 24
Rejestracja: 8 lis 2009, o 18:27

Re: PSX czcionki

Postautor: absflg » 21 lis 2009, o 19:35

OK, w takim razie proszę o jakiś pierwszy punkt zaczepienia. :)

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: PSX czcionki

Postautor: Berion » 22 lis 2009, o 12:12

~ Primum non nocere ~


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości