[pomoc] Czym edytować?

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
PsYHolek
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:51

[pomoc] Czym edytować?

Postautor: PsYHolek » 5 cze 2010, o 18:21

Jest to plik z obrazu xbox-a 360. Gra - Borderlands

http://www.speedyshare.com/files/228072 ... OC_INT.xxx

Próbowałem wieloma programami i niestety nie udało mi się.

Za wszelką pomoc- dziękuję.

Okashu
Posty: 35
Rejestracja: 29 maja 2010, o 17:45
Kontakt:

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: Okashu » 5 cze 2010, o 18:29

Szukałem po googlach, i znalazłem jedynie tyle, że CENEGA wydała spolszczenie jako patch.
http://www.cenega.pl/tabela_patch/tabela.php

Aa, to przepraszam.

PsYHolek
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:51

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: PsYHolek » 5 cze 2010, o 20:05

Wydali.. ale tylko dla PC-tów.

PsYHolek
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:51

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: PsYHolek » 16 cze 2010, o 17:33

I jak? Pomoże ktoś?

twig

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: twig » 16 cze 2010, o 17:38

Borderlands powstało na bazie Unreal Engine 3. W tej chwili nie istnieją narzędzia pozwalające na rozpakowanie i ponowne spakowanie plików zasobów UE3. Więc nie, raczej nikt ci nie pomoże.

Unreal Engine jest produktem, który kupują różne studia deweloperskie, aby za jego pomocą tworzyć gry. Jednym z ficzersów tego produktu są zabezpieczenia, dzięki którym klienci mogą być spokojni o swoje prawa autorskie. Ja patrzę na to tak: skoro producent płaci za to, żeby maksymalnie utrudnić nieautoryzowany dostęp zasobów gry, to znaczy że stać go na sprzedawanie wybrakowanego produktu na polskim rynku (tak, gra bez polskiej wersji sprzedawana oficjalnie w Polsce jest moim zdaniem produktem wybrakowanym).

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: Śledziks » 16 cze 2010, o 20:56

Twig a co powiesz na to? http://www.udk.com nie do końca patrzyłem o co w tym chodzi, ale jest to udostępniony silnik UE3, który każdy może ściągnąć za darmo i zrobić grę, może to pomoże dostać się do bebechów gry ;)

twig

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: twig » 16 cze 2010, o 21:01

Nie pomoże. Ale nie musicie mi wierzyć - zachęcam do pobrania i przekonania się "nawłasnoocznie".

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [pomoc] Czym edytować?

Postautor: Śledziks » 16 cze 2010, o 21:40

Jak nie to nie, ja tym się nie bawiłem i w ogóle się na tym nie znam, znam tylko tę stronę więc pomyślałem, że może akurat coś to da.


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości