.bin

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Awatar użytkownika
bodzio
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2010, o 20:46
Kontakt:

.bin

Postautor: bodzio » 27 sie 2010, o 17:27

Mam problem z plikami w grze Play Football 2011. Nie wiem, jak się do nich dobrać, dlatego proszę o pomoc!
Link do plików:

Kod: Zaznacz cały

http://files.bodzio.boo.pl/index.php?hidden=&direction=0&order=nom&directory=BETA%2FInne&

bully10

Re: .bin

Postautor: bully10 » 27 sie 2010, o 17:44

Gra piłkarska ^^ Swój ziom, muszę pomóc :D

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=2R7VJAMM
Teraz mam wyjątkowo mało czasu, więc dałem tylko jeden plik - pozostałe prawdopodobnie nie mają przydatnej dla Ciebie zawartości ;) W każdym razie później mogę dokładniej sprawdzić.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: .bin

Postautor: Manuel Czaszka » 27 sie 2010, o 18:14

Prosiłbym by umieszczać pliki w załączniku na forum.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

bully10

Re: .bin

Postautor: bully10 » 28 sie 2010, o 09:21

To ma być spolszczenie, mod czy spolszczenie + mod? Zakładam, że to ostatnie.

Elonso -> Alonso
De Marei -> Di Maria
Erbolea -> Arbeloa
Genero -> Granero
itd.

Awatar użytkownika
bodzio
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2010, o 20:46
Kontakt:

Re: .bin

Postautor: bodzio » 3 wrz 2010, o 21:19

Dzięki właśnie o to mi chodziło. Czym to rozkodowałeś?

bully10

Re: .bin

Postautor: bully10 » 3 wrz 2010, o 21:56

Tylko o ten jeden plik? I tak jak pytałem - co to ma być (mod, spolszczenie)? Czym wyciągnęłem tekst, to mogę Ci napisać na PW.

Awatar użytkownika
bodzio
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2010, o 20:46
Kontakt:

Re: .bin

Postautor: bodzio » 5 wrz 2010, o 17:54

Spolszczenie. Mam jeszcze kilka plików, więc jakbyś napisał nazwę tego programu na PW byłoby mega:)

bully10

Re: .bin

Postautor: bully10 » 6 wrz 2010, o 01:18

To nie jest program upubliczniony w Internecie, tylko 'prywatne' narzędzie, specjalnie stworzone do rozkodowywania niektórych bin-ów, więc sama nazwa nic Ci nie da. Napisz mi na PW, do czego dokładnie chcesz użyć tego narzędzia (do jeszcze kilku plików - to wiem. Może będę mógł po prostu te bin-y wpierw rozpakować, a potem, kiedy skończysz ich edycję, je spakować), bardziej szczególowo przedstaw sytuację. W przeciwnym razie nie będę mógł Ci pomóc.

Btw. może ktoś ma jakiś program ogólnodostępny do edycji tych plików?

http://bodzio.boo.pl/index/games/ - spolszczenie jest skończone? Skoro można je pobrać, to z tego wnioskuję, że tak. Co jeszcze przy nim dłubiesz?


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość