cosmaty

O nas.
cosmaty
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2008, o 13:13

cosmaty

Postautor: cosmaty » 5 wrz 2008, o 20:48

Witam,
w normalnym życiu nazywam się Darek, w tzw. cyberprzestrzeni (przypominają się marne filmy z lat osiemdziesiątych;P) cosmaty. Interesuję się wszystkim, czyli niczym. Czytuję Pratchetta i gram na konsolach. Gram głównie w japońskie RPGi, pozostałości po dwóch pasjach młodości (oł je;) 1. papierowych sesjach rpg i 2. mandze/anime. Choć nie pogardzę dobrymi wyścigami (jeden z wyuczonych zawodów;) )
Niektórzy mogą mnie pamiętać z różnych for konsolowych i prowadzenia next-gen.pl, ale to stare czasy. Zarejestrowałem się na pcrh gł. dlatego, że początkujący ze mnie tłumacz i potrzebuję sporo pomocy; w różnych kwestiach.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: cosmaty

Postautor: Norek » 6 wrz 2008, o 08:40

Papierowe RPG to świetna sprawa, doświadczenia w sesjach mogą spokojnie zaprocentować przy tłumaczeniu jRPGów, na pewno może odbić się to korzystnie na jakości językowej projektu.
Mam nadzieję że otrzymasz na forum odpowiednią pomoc a w przyszłości i Ty będziesz w stanie pomóc innym.
Pozdrawiam :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości